SmallRig Basic Cage Kit for Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4574

Sada SmallRig Basic Cage Kit pro kameru Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4574 je navržena tak, aby tvůrcům poskytovala pohodlné natáčení z nízkého úhlu, chránila kameru a nabízela řadu možností rozšíření příslušenství. Sada obsahuje klec, horní rukojeť, svorku pro kabel HDMI a USB-C, držák pro upevnění SSD a podpěru pro adaptér objektivu. Tříbodový zajišťovací…

Více informací

5 253 Kč s DPH 4 341 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 1 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Sada SmallRig Basic Cage Kit pro kameru Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4574 je navržena tak, aby tvůrcům poskytovala pohodlné natáčení z nízkého úhlu, chránila kameru a nabízela řadu možností rozšíření příslušenství. Sada obsahuje klec, horní rukojeť, svorku pro kabel HDMI a USB-C, držák pro upevnění SSD a podpěru pro adaptér objektivu. Tříbodový zajišťovací systém zajišťuje kameru pomocí dvou šroubů 1/4"-20 na základně a šroubu 1/4"-20 na horní straně, zatímco integrované silikonové podložky zabraňují poškrábání. Klec poskytuje volný přístup ke všem rozhraním fotoaparátu, slotům na karty, výklopnému displeji a prostoru pro baterii.

1. Vyhrazená plná klec pro Blackmagic Design Cinema 6K, kterou lze pro větší univerzálnost přestavět na poloviční klec.
2. Tříbodový zajišťovací systém zajišťuje stabilitu a zabraňuje kroucení kamery pomocí dvou šroubů 1/4"-20 na základně a šroubu 1/4"-20 nahoře.
3. Všestranná vestavěná rozhraní včetně otvorů se závitem 1/4"-20, otvorů se závitem 3/8"-16, lokalizačních otvorů ARRI, úchytů pro studenou botku, lišty NATO, úchytů QD a otvorů pro zápěstní/ramenní popruh pro různé scénáře snímání.
4. Součástí balení je bezplatná podpěra adaptéru pro upevnění objektivu, která chrání před poškozením držáku.
5. Svorka kabelu HDMI a USB-C chrání rozhraní fotoaparátu a zabraňuje ztrátě signálu během přenosu.
6. Držák SSD je vybaven vestavěným držákem studené patice pro rychlou montáž a demontáž.

Sada SmallRig Basic Cage Kit pro kameru Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4574 je navržena tak, aby tvůrcům poskytovala pohodlné natáčení z nízkého úhlu, chránila kameru a nabízela více možností rozšíření příslušenství. Sada obsahuje klec, horní rukojeť, svorku pro kabel HDMI a USB-C, držák pro upevnění SSD a podpěru pro adaptér objektivu. Tříbodový zajišťovací systém zajišťuje kameru pomocí dvou šroubů 1/4"-20 na základně a šroubu 1/4"-20 na horní straně, zatímco integrované silikonové podložky zabraňují poškrábání. Klec poskytuje volný přístup ke všem rozhraním fotoaparátu, slotům na karty, výklopnému displeji a prostoru pro baterii. Podpěra adaptéru objektivu je kompatibilní s adaptéry Sigma MC-31, Sigma MC-21 a podobnými adaptéry objektivu, což zabraňuje poškození bajonetu fotoaparátu. Sada je také vybavena svorkami pro kabely HDMI a USB-C, které chrání porty fotoaparátu a zabraňují ztrátě signálu. Ergonomická horní rukojeť typu ARRI poskytuje tvůrcům pohodlné snímání z nízkého úhlu a usnadňuje manipulaci s fotoaparátem. Držák pro upevnění SSD je kompatibilní s disky SSD Samsung T5/T7 a je vybaven vestavěným držákem studené patky pro rychlou montáž a demontáž. Díky mnoha možnostem montáže, jako jsou otvory se závitem 1/4"-20, otvory se závitem 3/8"-16, lokalizační otvory ARRI, úchyty cold shoe, lišta NATO a úchyty QD, se do sady vejde příslušenství, jako jsou magická ramena, boční rukojeti, horní rukojeti, tyčové svorky, základové desky, LED videosvětla, mikrofony a další.

Kompatibilní s
Blackmagic Design Cinema Camera 6K

OBSAH BALENÍ

Klec x 1
Podpěra adaptéru pro upevnění objektivu x 1
Horní rukojeť typu ARRI x 1
Držák pro upevnění SSD x 1
Svorka kabelu HDMI a USB-C x 1
Šroub M5 x 2
šroub 1/4"-20 x 1

SPECIFIKACE

Rozměry výrobku: 1,5 x 2,5 mm: 218.6 x 135,0 x 210,8mm / 8,6 x 5,3 x 8,3in
Rozměry balení: 210.0 x 155,0 x 85,0mm / 8,3 x 6,1 x 3,3in
Hmotnost výrobku: 597,7 ± 5,0 g / 21,1 ± 0,2 oz
Hmotnost balení: 837,7 ± 5,0 g / 29,5 ± 0,2 oz
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Hotové kity
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušensví pro: Blackmagic Design Cinema Camera 6K (1)

Blackmagic Design Cinema Camera 6K

  • -11 %
  • Doprava zdarma
Blackmagic Cinema Camera 6K je špičková digitální filmová kamera s 6K snímačem, dynamickým
63 890 Kč
Skladem > 5 ks
VHODNÉ PRO (1)