SmallRig Arca-Type Side Handle 4416

Boční rukojeť SmallRig typu Arca 4416 je navržena tak, aby usnadňovala pohyb fotoaparátu a stabilizovala snímání oběma rukama a zároveň poskytovala základní montážní body. Vysoce univerzální rukojeť využívá rozhraní typu ARCA-Swiss a je kompatibilní s vestavěnou montážní deskou ARCA-Swiss, klecí, držákem L-Bracket, otočnou montážní deskou pro horizontální…

Více informací

1 469 Kč s DPH 1 214 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 5 ks
Praha 5 ks, Bratislava 1 ks, Budapest 2 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Boční rukojeť SmallRig typu Arca 4416 je navržena tak, aby usnadňovala pohyb fotoaparátu a stabilizovala snímání oběma rukama a zároveň poskytovala základní montážní body. Vysoce univerzální rukojeť využívá rozhraní typu ARCA-Swiss a je kompatibilní s vestavěnou montážní deskou ARCA-Swiss, klecí, držákem L-Bracket, otočnou montážní deskou pro horizontální a vertikální montáž atd. Vyznačuje se ergonomickým designem, který umožňuje střídavě používat levou a pravou ruku pro pohodlné uchopení. Podle skutečné velikosti fotoaparátu lze rukojeť vertikálně nastavit o 36 mm, aby byla zajištěna nejlepší poloha úchopu. Je vyrobena převážně z vysoce odolné hliníkové slitiny a roztažitelné montážní body (polohovací otvory 1/4"-20 a polohovací otvory ARRI 3/8"-16) jsou vyrobeny z nerezového materiálu. Je vybaven silikonovými podložkami na styčné ploše s dlaní, které jsou proti zamrzání a proti skluzu. Dodává se s otvorem se závitem 1/4"-20, lokalizačním otvorem 1/4"-20, otvorem pro popruh, studenou botkou pro upevnění držáku monitoru 2905, kouzelného ramene Ballhead 3875, LED videosvětla 3286, mikrofonu 3468 atd. Kromě toho je součástí balení vestavěný magnetický imbusový klíč pro snadnou montáž a nastavení příslušenství.

1. Dodává se se standardním rozhraním ACRA-Swiss a vysokou všestranností.
2. Ergonomický design a podpora pro střídavé používání levou a pravou rukou pro lepší úchop.
3. Pevná a odolná rukojeť je vyrobena z vysoce odolné hliníkové slitiny a na styčné ploše s dlaní je vybavena silikonovými podložkami, které nemrznou a nekloužou.
4. Umožňuje 36mm vertikální nastavení pro dosažení nejlepší polohy úchopu podle velikosti fotoaparátu.
5. Je vybaven vestavěnými montážními body, které vyhovují různým scénám fotografování, jako je otvor se závitem 1/4"-20, polohovací otvor 1/4"-20, otvor pro popruh a studená patka.

Poznámka: Nosnost: 15 kg

Kompatibilní s
ARCA-Swiss montážní deska, klece, L-Bracket, otočná horizontálně-vertikální montážní deska atd.

OBSAH BALENÍ

Rukojeť x 1
Adaptér rukojeti x 1

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 70.5 x 68,5 x 105,0 mm
Rozměry balení: 144.0 x 102,5 x 56,0 mm
Hmotnost výrobku: 204,0 g ± 5 g
Hmotnost balení: 257,0 g ± 5 g
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Handles