SmallRig Advanced Cage Kit for Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4575

Sada SmallRig Advanced Cage Kit pro kameru Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4575 je navržena tak, aby tvůrcům poskytovala pohodlné natáčení z nízkého úhlu, chránila kameru a nabízela více možností rozšíření příslušenství. Sada obsahuje klec, horní rukojeť, svorku pro kabel HDMI a USB-C, držák pro upevnění SSD, podpěru pro adaptér pro upevnění objektivu,…

Více informací

10 240 Kč s DPH 8 463 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Sada SmallRig Advanced Cage Kit pro kameru Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4575 je navržena tak, aby tvůrcům poskytovala pohodlné natáčení z nízkého úhlu, chránila kameru a nabízela více možností rozšíření příslušenství. Sada obsahuje klec, horní rukojeť, svorku pro kabel HDMI a USB-C, držák pro upevnění SSD, podpěru pro adaptér pro upevnění objektivu, dvě 15mm tyče z uhlíkových vláken a základní desku. Tříbodový uzamykací systém zajišťuje kameru dvěma šrouby 1/4"-20 na základně a šroubem 1/4"-20 na horní straně, zatímco integrované silikonové podložky zabraňují poškrábání. Klec poskytuje volný přístup ke všem rozhraním fotoaparátu, slotům na karty, výklopnému displeji a prostoru pro baterii.

1. Speciální plná klec pro BlackmagiccDesign Cinema 6K, přestavitelná na poloviční klec pro větší univerzálnost.
2. Všestranná vestavěná rozhraní včetně otvorů se závitem 1/4"-20, otvorů se závitem 3/8"-16, lokalizačních otvorů ARRI, úchytů pro studenou botku, lišty NATO, úchytů QD a otvorů pro zápěstní/ramenní popruh pro různé scénáře natáčení.
3. Součástí balení je bezplatná podpěra adaptéru pro upevnění objektivu, která chrání před poškozením držáku.
4. Vybaveno ergonomickou horní rukojetí typu ARRI pro pohodlné ovládání fotoaparátu.
5. Je vybavena otočnou boční rukojetí s posuvníkem pro flexibilní pohyb fotoaparátu v libovolném úhlu.
6. Svorka pro kabely HDMI a USB-C chrání rozhraní kamery a zabraňuje ztrátě signálu během přenosu.
7. Držák SSD je vybaven vestavěnou studenou botkou pro rychlou montáž a demontáž.
8. Dodává se se dvěma 15mm tyčemi z uhlíkových vláken a základovou deskou pro větší stabilitu.

Sada SmallRig Advanced Cage Kit pro kameru Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4575 je navržena tak, aby tvůrcům poskytovala pohodlné natáčení z nízkého úhlu, chránila kameru a nabízela více možností rozšíření příslušenství. Sada obsahuje klec, horní rukojeť, svorku pro kabel HDMI a USB-C, držák pro upevnění SSD, podpěru adaptéru pro upevnění objektivu, dvě 15mm tyče z uhlíkových vláken a základní desku. Tříbodový uzamykací systém zajišťuje kameru dvěma šrouby 1/4"-20 na základně a šroubem 1/4"-20 na horní straně, zatímco integrované silikonové podložky zabraňují poškrábání. Klec poskytuje volný přístup ke všem rozhraním fotoaparátu, slotům na karty, výklopnému displeji a prostoru pro baterii. Podpěra adaptéru objektivu je kompatibilní s adaptéry Sigma MC-31, Sigma MC-21 a podobnými adaptéry objektivu, což zabraňuje poškození bajonetu fotoaparátu. Sada je také vybavena svorkami pro kabely HDMI a USB-C, které chrání porty fotoaparátu a zabraňují ztrátě signálu. Ergonomická horní rukojeť typu ARRI poskytuje tvůrcům pohodlné snímání z nízkého úhlu a usnadňuje manipulaci s fotoaparátem. Univerzální otočná boční rukojeť NATO umožňuje flexibilní pohyb kamery v libovolném úhlu. Držák pro upevnění SSD je kompatibilní s disky SSD Samsung T5/T7 a je vybaven vestavěným držákem studené patky pro rychlou montáž a demontáž. Sada je vybavena dvěma 15mm tyčemi a základovou deskou, které umožňují připevnění příslušenství, jako je matný box (ID 3556), follow focus (ID 3918) a deska na baterie (ID 2991), a vylepšují tak zážitek z natáčení filmů nebo profesionálního natáčení videa. Díky mnoha možnostem montáže, jako jsou otvory se závitem 1/4"-20, otvory se závitem 3/8"-16, lokalizační otvory ARRI, úchyty cold shoe, lišta NATO a úchyty QD, lze do sady umístit příslušenství, jako jsou magická ramena, boční rukojeti, horní rukojeti, tyčové svorky, základové desky, LED videosvětla, mikrofony a další.

Kompatibilní s kamerou Blackmagic Design Cinema Camera 6K

OBSAH BALENÍ

Klec x 1
Podpůrný adaptér pro upevnění objektivu x 1
Horní rukojeť typu ARRI x 1
Svorka kabelu HDMI a USB-C x 1
Držák pro upevnění SSD x 1
Základní deska x 1
Dvojité 15mm tyče x 1
Šroub M5 x 2
Boční rukojeť x 1
šroub 1/4"-20 x 2

SPECIFIKACE

Rozměry výrobku: 266.3 x 300,0 x 236,0mm / 10,5 x 11,8 x 9,3in
Rozměry balení: 325.0 x 194,0 x 85,0mm / 12,8 x 7,6 x 3,3in
Hmotnost výrobku: 1074,0 ± 5,0 g / 37,9 ± 0,2 oz
Hmotnost balení: 1544,0 ± 5,0 g / 54,5 ± 0,2 oz
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Hotové kity