SIRUI E30B Bi-Color Soft LED Panel

Bi-Color LED-Panel SIRUI E30B je tenké víceúčelové trvalé světlo, které lze napájet ze sítě nebo dvěma bateriemi NP-F970 (nejsou součástí dodávky). U světla E30B lze plynule nastavit teplotu barev v rozmezí 2800-7000 K. Přenosné světlo lze držet v ruce pomocí rukojeti nebo jej lze připevnit na světelný stojan se standardním závitem 1/4". Díky použití LED diod…

Více informací

2 790 Kč s DPH 2 306 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: 24. 06.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Bi-Color LED-Panel SIRUI E30B je tenké víceúčelové trvalé světlo, které lze napájet ze sítě nebo dvěma bateriemi NP-F970 (nejsou součástí dodávky). U světla E30B lze plynule nastavit teplotu barev v rozmezí 2800-7000 K. Přenosné světlo lze držet v ruce pomocí rukojeti nebo jej lze připevnit na světelný stojan se standardním závitem 1/4". Díky použití LED diod SMD s bočním pohledem je vyzařované světlo měkčí a rovnoměrnější. Díky kompaktnímu tělu a podpoře baterií nebo napájecího zdroje je toto světlo vhodné pro různé scénáře fotografování, jako jsou živé akce, portréty, natáčení videa atd.

SIRUI E30B LED PANEL

Why so bright?

What makes E30B highly mobile?

Small & Lightweight

Díky malým rozměrům je E30B vhodný zejména pro použití ve stísněných prostorech nebo na pracovním stole.

Rukojeť je součástí dodávky

Ve srovnání s podobnými výrobky, které lze upevnit pouze na světelný stojan, má E30B s přiloženým gripem možnost rychlého snímání "run-and-gun".

Grip Included

Napájení z baterie

K napájení blesku E30B lze kromě AC/DC adaptéru použít dvě baterie NP-F970. S nabitými bateriemi se zbavíte kabelů a můžete fotografovat flexibilněji.

Battery powered

12 světelných efektů

12 světelných efektů umožňuje každému simulovat mnoho světelných scénářů s nízkým rozpočtem.

12 Lighting Effects

Jemnější a jasnější

Běžná LED matice obvykle vytváří ostré stíny, takže je zapotřebí přídavný difuzér. Naproti tomu model E3OB využívá konstrukci s osvětlením na okrajích a vnitřní difuzní panel, který vytváří jasné měkké světlo s přirozenými stíny.

CCT+Vysoký CRI/TLCI

Světlo E30B je vybaveno proměnlivou teplotou barev od 2800 K do 7000 K pro dosažení wolframového až denního světla. díky hodnotám 96 pro CRI a 98 pro TLCI je model E30B schopen reprodukovat přesné živé barvy.

CCT+High CRI/TLCI

Scénáře

Živé vysílání, videokonference, výplňové světlo obličeje, rozhovor, snímání pohybu atd.

Scenarios Live streaming, video conference, face fill light, interview, motion shooting, etc.

Comparision

What's in the box

Specification

Parametry

Parametry

Výrobce: Sirui
Kategorie: Přenosná světla