SIRUI C60R RGB LED Monolight

SIRUI C60R je víceúčelové kontinuální světlo, které lze napájet síťovým adaptérem i 2x baterií NP-F970 (není součástí dodávky). Barvu světla C60R lze plynule nastavovat v rozsahu RGB (Full Color 360°). Lze tak simulovat všechny světelné nálady. Přenosné světlo lze držet v ruce pomocí rukojeti nebo jej lze připevnit ke stojanu s 5/8" vývodem. Vhodné například…

Více informací

11 190 Kč s DPH 9 248 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

SIRUI C60R je víceúčelové kontinuální světlo, které lze napájet síťovým adaptérem i 2x baterií NP-F970 (není součástí dodávky). Barvu světla C60R lze plynule nastavovat v rozsahu RGB (Full Color 360°). Lze tak simulovat všechny světelné nálady. Přenosné světlo lze držet v ruce pomocí rukojeti nebo jej lze připevnit ke stojanu s 5/8" vývodem. Vhodné například pro následující scénáře: Živé akce, kempování, líčení, fotografování portrétů, videa, filmu, kina, svatby, fotografování dětí atd.

Vlastnosti:

 • - Tichý chod - pouze 20 dB v provozním režimu.
 • - Lehký a kompaktní - 170 x 122 x 120 mm, 925 g (bez reflektoru a baterie)
 • - Provoz prostřednictvím napájecího adaptéru nebo dvou dobíjecích baterií (baterie nejsou součástí dodávky)
 • - Součástí je nastavitelná rukojeť s 5/8" vývodem pro světelné stojany
 • - Včetně držáku pro nabíjení baterií 2x Sony NP-F970 (baterie nejsou součástí dodávky)
 • - Včetně reflektoru - volitelné příslušenství lze použít s konektorem Bowens
 • - Pohodlné pouzdro na přenášení s ramenním popruhem
 • - 16 FX světelných efektů - blesk, blesk, televize, SOS, ohňostroj, blikající světlo, sváření, tlukot srdce, bomba, svíčka, oheň, teplota, barva a další
 • - Plynulé nastavení teploty barev v rozmezí 2800 - 6500 K
 • - Možnost ovládání na zařízení a/nebo prostřednictvím aplikace SIRUI
 • - Podporuje skupinové ovládání
 
Svítidlo C60R využívá čipovou sadu RGBWW LED a vlastní optiku pro míchání barev, aby bylo dosaženo schopnosti plného barevného podání v rozsahu 360°, což svítidlu poskytuje výjimečně kvalitní barvy a konzistentní světla.
9 předvoleb gelu
v zařízení C60R je zabudováno devět často používaných gelů, které umožňují rychlou replikaci oblíbených gelů a zbavují tvůrce nutnosti fyzického přenášení gelů.
Přenosné řešení osvětlení!
SIRUI C60R je považováno za jedno z nejlehčích bodových světel RGB LED na trhu. V porovnání s tradičními LED panely je C60R kompaktní, univerzální a poskytuje příjemné měkké osvětlení bez duchů.
Bateriový box s rychlým nabíjením
Inovativní box na baterie s rychlým nabíjením umožňuje provozovat světlo C60R bez otravných kabelů. Stačí do něj vložit dvě univerzální baterie NP-F970 a můžete začít volně fotografovat venku.
AC/DC adaptér + box na baterie s rychlým nabíjením
Součástí balení je grip
Standardní grip umožňuje zbavit fotoaparát C60R světelného stojanu pro flexibilnější použití.
Ultra tichý ventilátor
Pokročilé technologie jsou použity ke snížení hluku ventilátoru na pouhých 20 dB, což vám umožní používat světlo s maximálním jasem bez obav z tepla a hluku.
Držák Bowens
Na rozdíl od podobných výrobků s proprietárním držákem je model C60R vybaven držákem Bowens, který umožňuje práci s širokou škálou modifikátorů světla.
Režim CCT
K režimu CCT je přidáno nastavení G/M pro vyvážení barevného posunu od zelené k purpurové. Nastavení nuance by mohlo udržet rovnoměrnost zdroje světla ve stejné sadě.
16 Světelné efekty
v modelu C60R je zabudováno 16 světelných efektů s nastavitelnou intenzitou a rychlostí, které umožňují obnovit širokou škálu realistických světelných scénářů
Vysoký CRI / TLCI
Vysoké hodnoty CRI a TLCI dávají modelu C60R schopnost reprodukovat živé a přesné barvy.
Palubní ovládání + ovládání pomocí aplikace
Pro model C60R je k dispozici jak ovládání na světle, tak i ovládání pomocí APP. APP umožňuje rozdělit více světel do několika skupin a efektivně je ovládat na dálku. Mějte na paměti, že do jedné skupiny lze zahrnout maximálně 6 světel.
Co je součástí balení
Volitelná stránka
Specifikace
Parametry

Parametry

Výrobce: Sirui
Kategorie: Studiová světla

Hlavní parametry

Ovládání světlaBluetooth IOS/Android aplikace
Typ světlaRGB
Typ napájeníNapájecí adaptér
Typ napájeníNP baterie
Typ napájeníSONY batérie F550,F750,F970
Typ baterieNP-F