Sigma 72mm ochranný filtr s více vrstvami

Chránič je vyvinut tak, aby chránil povrch objektivu před nečistotami a prachem a také před poškrábáním. Ideální bezbarvý filtr pro běžné použití - neovlivňuje reprodukci barev.

Více informací

1 249 Kč s DPH 1 032 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na telefon
Popis produktu

Popis produktu

Chránič je vyvinut tak, aby chránil povrch objektivu před nečistotami a prachem a také před poškrábáním. Ideální bezbarvý filtr pro běžné použití - neovlivňuje reprodukci barev.

Řada filtrů SGV je navržena tak, aby se zabránilo vinětaci nebo snížení množství periferního světla, zejména při použití tenčích filtrů širokého typu s objektivy SIGMA. Díky použití povrchové úpravy Super Multi-Layer Coating společnosti Sigma filtr snižuje odlesky a duchy. Kromě toho černé lemované sklo eliminuje zbytečné vnitřní odrazy a poskytuje vysoký výkon pro digitální fotoaparáty i filmové kamery.

72mm SIGMA WR PROTECTOR (vodoodpudivý, antistatický typ)

Chránič je vyvinutý tak, aby chránil povrch objektivu před nečistotami a prachem a také před poškrábáním. Je to ideální filtr pro běžné použití, protože je zcela bezbarvý, takže neovlivňuje reprodukci barev. SIGMA WR PROTECTOR obsahuje také funkci odpuzování vody a oleje. Povrch filtru odpuzuje kapky vody a poskytuje odolnost proti otiskům prstů, a i když se na povrchu objeví, lze je snadno odstranit.

Antistatická funkce

Díky vynikající antistatické funkci zabraňuje filtr ulpívání mikroskopického prachu na povrchu. I když se objektiv znečistí, prach lze snadno odstranit pomocí vzduchového foukače.

Tenčí široký typ

Díky zabudování tenčího rámečku, který zabraňuje vinětaci i u superširokoúhlých objektivů, je ideální pro různé typy objektivů od širokoúhlých až po teleobjektivy. Navíc lze nasadit krytku objektivu, protože okraj rámu je opatřen závitem.

Parametry

Parametry

Výrobce: Sigma
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Formát filtru72mm
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Objektivy, filtry

Schneider Optics Circular Polarizer Filter, 72mm

K odeslání 2 ks
bez DPH 3 375 Kč 4 084 Kč
  • Novinka

Sony FE 20-70 mm f/4 G (E-Mount)

ještě nedostupné
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost