Shimbol ZO1000

Bezdrátový videosystém Shimbol ZO1000 SDI/HDMI nabízí efektivní řešení pro bezdrátový přenos videa v rozlišení až 1080p60, kompatibilní s gimbaly, bezzrcadlovkami a digitálními zrcadlovkami.

Více informací

14 913 Kč s DPH 12 325 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Bezdrátový videosystém Shimbol ZO1000 SDI/HDMI nabízí efektivní řešení pro bezdrátový přenos videa v rozlišení až 1080p60, kompatibilní s gimbaly, bezzrcadlovkami a digitálními zrcadlovkami.

Sada vysílače a přijímače: Tato sada obsahuje jeden vysílač a jeden přijímač, což z ní činí výhodný balíček pro vaše potřeby přenosu videa.

Dva vstupy a výstupy: Vysílač nabízí vstupy HDMI a SDI, zatímco přijímač nabízí výstupy SDI, HDMI a USB-C UVC, což vám dává možnost všestranného připojení různých zařízení.

Nízká latence a působivý dosah: Díky nízké latenci 80 ms a přenosovému dosahu v přímé viditelnosti až 1000 stop zajišťuje tento systém přenos videa v reálném čase s minimálním zpožděním.

Vestavěný zvuk a šifrování AES: Systém podporuje dvoukanálový, 48KHz vestavěný přenos zvuku a je vybaven 128bitovým šifrováním AES WPA pro bezpečný přenos dat.

kompatibilita se systémem iOS: Pomocí aplikace Shimbol můžete přenášet obraz do zařízení iPhone nebo iPad, čímž se rozšíří možnosti monitorování.

USB-C UVC Capture: Přijímač lze připojit k počítači prostřednictvím portu USB-C, což umožňuje přenášet video pomocí platforem třetích stran, takže je vhodný pro aplikace živého vysílání.

Uživatelsky přívětivý design: Vysílač i přijímač jsou vybaveny jasnými displeji OLED, montážními závity 1/4"-20 pro snadné upevnění a odnímatelnými anténami pro větší pohodlí.

Všestranné možnosti napájení: Vysílač i přijímač můžete napájet pomocí zdroje USB typu C nebo baterií Sony NP-F (typ L) pomocí integrovaných bateriových desek, což nabízí flexibilitu zdrojů napájení.

Souhrnně lze říci, že bezdrátový videosystém Shimbol ZO1000 SDI/HDMI je všestranné a spolehlivé řešení pro bezdrátový přenos videa, které nabízí řadu funkcí včetně nízké latence, šifrování pro zabezpečení a kompatibility s různými zařízeními. Díky uživatelsky přívětivému designu a možnostem napájení je cenným nástrojem pro kameramany i živé streamery.

Parametry

Parametry

Výrobce: Shimbol
Kategorie: Bezdrátový přenos videa
 • Ukázat vše
 • Shimbol ZO1000

  • Novinka
  Bezdrátový videosystém Shimbol ZO1000 SDI/HDMI nabízí efektivní řešení pro bezdrátový
  bez DPH 12 325 Kč
  14 913 Kč
  Na dotaz