Tlačítkové rameno SHAPE pro 2 osy 1/4-20

Dvouosé rameno SHAPE Push-Button Magic Arm s montážním šroubem 1/4"-20 umožňuje rychlou montáž tohoto podpůrného ramene se závitem 1/4"-20. Příslušenství 1/4″-20 připevníte k horní části ramene, která je vybavena malou montážní plošinou s pogumovaným povrchem. Sestava s D-kroužkem umožňuje bezpečné utažení šroubu bez použití nářadí. Rameno je 3,5″ dlouhé a…

Více informací

4 083 Kč s DPH 3 374 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 27. 03. od 09:00
Odešleme: 27. 03.
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Dvouosé rameno SHAPE Push-Button Magic Arm s montážním šroubem 1/4"-20 umožňuje rychlou montáž tohoto podpůrného ramene se závitem 1/4"-20. Příslušenství 1/4″-20 připevníte k horní části ramene, která je vybavena malou montážní plošinou s pogumovaným povrchem. Sestava s D-kroužkem umožňuje bezpečné utažení šroubu bez použití nářadí. Rameno je 3,5″ dlouhé a je vybaveno montážními šrouby s D-kroužky s drážkou, které umožňují buď použití šroubováku s drážkou k utažení šroubů, nebo utažení prstem pomocí D-kroužku.

Tlačítkové rameno SHAPE je dokonalým zařízením pro upevnění monitoru k vaší kamerové soupravě. Společnost SHAPE je dobře známá díky svým tlačítkovým držákům, které nyní používá mnoho profesionálů v oboru. Naše patentovaná technologie umožňuje uživateli provádět rychlá a snadná nastavení pouhým stisknutím tlačítka. Přitom se můžete otáčet o 360 stupňů a umístit rukojeť do nejlepší polohy pro vaše použití. Podpěrné rameno fotoaparátu je vybaveno 2 tlačítky Push-Button, která umožňují provádět vertikální a horizontální nastavení polohy příslušenství fotoaparátu z horní nebo spodní části ramene. Zatlačte, nastavte, uvolněte a poté jeho zámek.

  • Podpěrné rameno se systémem 2 tlačítek Push-Button ve 2 osách.
  • Délka pevného ramene 3,5'' (8,89 cm). Není příliš dlouhé, aby maximalizovalo pevnost, ale tak akorát, aby umožnilo pohodlnou manipulaci s příslušenstvím fotoaparátu.
  • Rychlá montáž nebo demontáž příslušenství fotoaparátu na rameno. Rameno lze použít k podepření příslušenství, jako je monitor, hledáček, mikrofon, světlo fotoaparátu atd. Šroub 1/4-20 je upevněn pomocí "držáku", který umožňuje ruční upevnění příslušenství na rameno bez použití nářadí.
  • Rychlé připevnění ramene k sestavě.
  • Lehké a robustní. Zařízení váží pouhých 0,18 kg a je vyrobeno z tvrdě eloxovaného hliníku se šrouby z nerezové oceli, které zabraňují korozi.
  • Kompatibilní se všemi typy kamerových rigů s otvorem se závitem 1/4-20
  • Uzamykatelné zarážky. Spodní část je vybavena 2 zarážkami (uzamykací upevňovací mechanismus kompatibilní s ARRI), které pevně fixují magické rameno ke kameře.

SPECIFIKACE

Podpěrné rameno s nastavením ve 2 osách
Patentovaný systém tlačítek
Zatlačte, nastavte, uvolněte a poté jeho uzamčení
Není třeba žádné nářadí
Pevná délka ramene 3,5″
Šroub 1/4″-20 s D-kroužkem pro příslušenství
Montážní šroub 1/4″-20 s drážkou pro D-kroužek
Jeden artikulační bod v ose náklonu
Jeden artikulační bod pro otáčení o 360°
Spodní část je vybavena 2 zajišťovacími zarážkami
Lehké a vyrobené z tvrdě eloxovaného hliníku

Parametry

Parametry

Výrobce: SHAPE
Kategorie: Magic arm - ramena