Sennheiser ewDP ME4 R4-9

Přenosný digitální bezdrátový mikrofonní systém UHF s všesměrovým lavalierem ME 2 nebo kardioidním lavalierem ME 4 pro filmaře, tvůrce obsahu a vysílatele.

Více informací

17 131 Kč s DPH 14 158 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Přenosný digitální bezdrátový mikrofonní systém UHF s všesměrovým lavalierem ME 2 nebo kardioidním lavalierem ME 4 pro filmaře, tvůrce obsahu a vysílatele.

EW-DP přináší špičkový zvukový pracovní postup, který může nabídnout pouze pokročilá digitální technologie a přenos UHF. Tento plně digitální bezdrátový mikrofonní systém UHF se vyznačuje zcela novým přenosným designem a bezkonkurenční kvalitou zvuku, který je určen pro filmaře, tvůrce obsahu a vysílatele.

Srdcem systému EW-DP je kompaktní digitální přijímač, který poskytuje intuitivní uživatelské prostředí pro všechny. Synchronizace přes Bluetooth a ovládání systému prostřednictvím naší aplikace Smart Assist vám pomáhají šetřit čas a energii na place. Přední displej OLED umožňuje snadnou navigaci v nabídce a inteligentní oznámení pomáhají řešit problémy se systémem, když narazíte na problém. Magnetické a stohovatelné konfigurace montáže bezproblémově integrují přijímač do vaší kamerové sestavy, zatímco několik možností napájení je připraveno zvládnout dlouhé dny na místě natáčení.

Vyberte si mezi všesměrovým lavalierem ME 2, který poskytuje jasné a srozumitelné dialogy, nebo kardioidním lavalierem ME 4, který pomáhá izolovat váš projev v rušnějších prostředích.

 

Přehled funkcí...

 • Plně digitální bezdrátový mikrofonní systém UHF pro video aplikace
 • Integrované rozhraní Bluetooth pro synchronizaci a ovládání
 • Inteligentní oznámení pro řešení problémů a vedení systému
 • Inteligentní správa baterie zajišťuje provozní dobu (hodiny:minuty)
 • Prodloužená životnost baterie: až 12 h u vysílače, 7 h u přijímače
 • Magneticky stohovatelné komponenty pro všestrannou montáž
 • Špičkový vstupní dynamický rozsah 134 dB pro přenos bez zkreslení
 • Šířka pásma až 56 MHz pro flexibilitu v jakémkoli rádiovém prostředí
 • Mimořádně nízká latence (1,9 ms)
 • Externí nabíjení a napájení přes USB-C (pouze přijímač)
 • Aplikace Smart Assist pro sledování a ovládání
 • Volitelný zásuvný vysílač se vstupy XLR a 3,5 mm, +48 V a nahráváním přes microSD (pouze ENG Set nebo komponent)

Zachyťte každý detail, pokaždé

Pokud jde o bezdrátový přenos, je UHF standardem, podle kterého se měří všechny ostatní bezdrátové zvukové systémy. Systém Evolution Wireless, který používají profesionálové po celém světě, pracuje ve spektru UHF a je známý svou spolehlivostí, flexibilitou a rozsáhlou sadou funkcí. Zkombinujte je se spektrální účinností a čistotou zvuku, kterou může nabídnout pouze digitální technologie, a získáte EW-DP - náš nejpokročilejší bezdrátový audio systém pro video aplikace.

Capture every detail, every time

Jsou to maličkosti..

Při vývoji systému EW-DP byla nesmírně důležitá ergonomie. Počínaje mechanickou konstrukcí bylo každé tlačítko, připojení a součástka promyšleno tak, aby byl uživatelský zážitek co nejlepší. Kromě toho je EW-DP prvním přenosným bezdrátovým systémem, který má magneticky stohovatelné přijímače s displejem OLED na přední straně. Tyto vlastnosti umožňují snadnou a flexibilní montáž přijímače a nabízejí optimální viditelnost bez ohledu na umístění, úhel nebo světlo. Různé možnosti napájení zahrnují primární články, lithium-iontové dobíjecí baterie a přímé napájení přes USB-C, což zajišťuje klid během dlouhých hodin na place.

It's the little things…

Navádění, když ho nejvíce potřebujete

EW-DP je bezdrátový systém, který řeší problémy za vás. Jak říká staré přísloví, chybovat je lidské. Chytrá oznámení poskytují návrhy na chyby, které se vyskytnou při nastavování nebo provozu systému EW-DP. Pokud se váš zvuk sekne, systém navrhne snížení zesílení. Pokud se vám vybíjí baterie, systém vás na to upozorní. Pokud se pokusíte pracovat na blokované frekvenci, bude vám doporučeno vybrat jinou. Pokud vysílač a přijímač nejsou propojeny, budete vyzváni ke stisknutí tlačítka synchronizace. A pokud talent omylem ztlumí svůj vysílač, budete na to upozorněni a budete mít možnost ztlumení na dálku vypnout. Tyto průvodce mají velký význam, pokud zvuk není vaší jedinou zodpovědností.

Guidance when you need it most

Ovládání na dlani

Aplikace Sennheiser Smart Assist umožňuje automatické nastavení, ovládání a monitorování pomocí libovolného zařízení se systémem iOS nebo Android přes Bluetooth. Automatická koordinace frekvencí vytváří spolehlivé bezdrátové připojení až pro 16 systémů, bez nutnosti odborných znalostí bezdrátového připojení. Vzdálený přístup k nastavení systému, ať už u kamery nebo na druhém konci místnosti, umožňuje rychlé a diskrétní úpravy za chodu. Najdete zde také centrum podpory s videonávody a podrobnými příručkami, které vám pomohou začít.

Control in the palm of your hand
Parametry

Parametry

Výrobce: Sennheiser
Kategorie: Bezdrátové systémy