Sennheiser EW-DX EM 2

Dvoukanálový přijímač vč. montážní sady GA 3 pro rack, dvou antén, napáječe a čtyř gumových nožiček.

Více informací

67 479 Kč s DPH 55 768 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Dvoukanálový přijímač vč. montážní sady GA 3 pro rack, dvou antén, napáječe a čtyř gumových nožiček.

Novinka na poli bezdrátových mikrofonních systémů!
Řada bezdrátových mikrofonů Sennheiser EW-DX nabízí špičkové provedení, vysokou spolehlivost a vynikající 24bitovou zvukovou kvalitu a uspokojí tak potřeby všech náročných zákazníků, od půjčoven filmové techniky, živě vystupujících kapel a divadelních souborů až po televizní profesionály. Stejně jako sesterské modely řady EW-D, i produkty EW-DX nabízejí extrémně nízkou latenci (1,9 ms) a velice široký vstupní dynamický rozsah 134 dB pro zpracování prakticky libovolného audio signálu. Průměrná životnost baterií -- úctyhodných 12 h v případě akumulátorů BA 70 -- postačí na zkoušku i samotný pořad. Standardní baterie typu AA mohou přístroje napájet až 8 hodin. V závislosti na zarušení aktuální lokace mají vysílače EW-DX dosah až 100 m! Mezi další výhody patří automatické nastavení kanálů, dálkové ovládání a monitoring a šifrování přenosu pomocí AES-256. Pásmo je v porovnání s EW-D širší, až 88 MHz, pro větší počet kanálů.

Skvělý dosah, snadné nastavení
Stejně jako ostatní modely v rodině Sennheiser Evolution Wireless Digital, i nové produkty EW-DX preferují efektivní využití VF spektra: neprodukují žádné výrazné intermodulační produkty a dovolují tedy využívat více přenosových frekvencí s lineární distribucí. Ve standardním režimu -- s rozložením frekvencí v krocích po 600 kHz -- poskytuje řada EW-DX až 146 připojení resp. až 293 frekvencí v režimu Link Density Mode (LD, s 300kHz kroky mezi frekvencemi). V tomto módu se dosah snižuje o pouhých 10 %, i režim LD tak nabízí vynikající kvalitu přenosu a vysoký vysílací výkon.

Vysílače EW-DX
V řadě EW-DX naleznete dva nositelné vysílače: EW-DX SK s 3,5mm jack konektorem pro mikrofony a nástroje resp. EW-DX SK 3-Pin se speciálním třípinovým konektorem Lemo. Bodypacky lze využívat s libovolnými mikrofony Sennheiser či Neumann MCM vhodnými pro digitální vysílače, příp. s vhodnými mikrofony jiných výrobců. Nabízí se rovněž dvě verze ručních mikrofonů: s tichým programovatelným tlačítkem umlčení (EW-DX SKM-S) nebo bez přepínače (EW-DX SKM). Tlačítko umlčení lze nastavit do režimů „vypnuto“, „AF Mute“ a „RF Mute“. Pro ruční mikrofon je k dispozici 14 mikrofonních hlav značek Sennheiser a Neumann!

Všechny vysílače EW-DX SK nabízejí také výstupní nastavení, aby mohly alternovat na stejném kanálu přijímače (např. pokud se odbavuje několik kytar) při zachování úrovní na mixážním pultu. Kytaristům i basistům, kteří preferují zvuk nástroje připojeného kabelem, je určena emulace zvuku kabelů nastavitelná ve třech krocích.

Vysílače EW-DX také jako první na trhu využívají e-ink displeje dovolující zobrazovat důležitá data i ve vypnutém stavu. Jsou rovněž vybaveny hornopropustním filtrem pro redukci manipulačního hluku, a to v krocích 30 Hz, 60 Hz, 80 Hz, 100 Hz a 120 Hz. Nechybí rovněž kontakty pro nabíjení akumulátorů BA 70, ani integrovaný generátor testovacích tónů. Samozřejmostí je možnost nastavení jasu displeje, uzamknutí nastavení či deaktivace zelené stavové LED diody.

Příslušenství
Mezi základní příslušenství dostupné od prvního představení systému EW-DX patří USB nabíječka L 70 pro akumulátory BA 70 (v prodeji rovněž v sadě se zdrojem NT 5-20 UCW a dvojicí baterií BA 70). Napájecí kabel EW-D a zdroj NT 12-35 CS mohou napájet až čtyři přijímače EW-DX EM 2. Software Sennheiser Control Cockpit pro Windows slouží k aktualizaci FW, kterou se u přijímačů doporučuje provádět pro zajištění maximální kompatibility systému s novými produkty i funkcemi...

Parametry

Parametry

Výrobce: Sennheiser
Kategorie: Bezdrátové systémy
PŘÍSLUŠENSTVÍ (10)

Audio

  • Doprava zdarma

Sennheiser EW-DX 835-S Set (sada s ručními mikrofony)

na dotaz
bez DPH 45 438 Kč 54 980 Kč
  • Doprava zdarma

Sennheiser EW-DX TS 3-Pin stolní vysílač (3p XLR)

na dotaz
bez DPH 18 321 Kč 22 168 Kč

Sennheiser ​EW-DX SKM

na dotaz
bez DPH 9 694 Kč 11 730 Kč
  • Doprava zdarma

​Sennheiser EW-DX MKE 2 Set (sada s klopovými mikrofony)

na dotaz
bez DPH 55 769 Kč 67 480 Kč

Sennheiser EW-DX SKM-S

na dotaz
bez DPH 9 694 Kč 11 730 Kč
  • Doprava zdarma

Sennheiser ​EW-DX MKE 2/835-S Set (sada s ručním a klopovým mikrofonem)

na dotaz
bez DPH 50 603 Kč 61 230 Kč

Sennheiser EW-DX SK

na dotaz
bez DPH 9 694 Kč 11 730 Kč
  • Doprava zdarma

Sennheiser ​EW-DX SK/SKM-S Set (sada s ručním a nositelným vysílačem)

na dotaz
bez DPH 41 306 Kč 49 980 Kč

​Sennheiser EW-DX SK 3-Pin

na dotaz
bez DPH 9 694 Kč 11 730 Kč
  • Doprava zdarma

Sennheiser EW-DX TS 5-Pin stolní vysílač (5p XLR)

na dotaz
bez DPH 19 544 Kč 23 648 Kč