Digitální bezdrátový kombinovaný mikrofonní systém Sennheiser EW-D ME2/835-S SET (R4-9: 552 až 607 MHz)

Sada Sennheiser EW-D ME2/835-S SET s všesměrovým mikrofonem ME 2 Omni Lavalier a kardioidním ručním mikrofonem MMD 835 nabízí jak mikrofon pro hands-free lav, tak i ruční mikrofon. Kombinuje dokonalý 24bitový digitální zvuk s působivým dynamickým rozsahem 134 dB, ekvidistantní ladicí mřížkou a automatizovanou aplikací pro nastavení Bluetooth…

Více informací

Speciální akce: 23 980 Kč
24 481 Kč 23 980 Kč s DPH 19 818 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu SPECIFIKACE

Popis produktu

Sada Sennheiser EW-D ME2/835-S SET s všesměrovým mikrofonem ME 2 Omni Lavalier a kardioidním ručním mikrofonem MMD 835 nabízí jak mikrofon pro hands-free lav, tak i ruční mikrofon. Kombinuje dokonalý 24bitový digitální zvuk s působivým dynamickým rozsahem 134 dB, ekvidistantní ladicí mřížkou a automatizovanou aplikací pro nastavení Bluetooth v telefonu a vytváří tak profesionální bezdrátový mikrofonní systém pro montáž do stojanu, který může používat každý. Přestože se systém snadno nastavuje a jednoduše ovládá, je díky své sadě funkcí na profesionální úrovni dobře vybaven pro potřeby začínajících i zkušených uživatelů, včetně moderátorů a lektorů pracujících v obchodních a vzdělávacích zařízeních, duchovních v modlitebnách a živých umělců v divadlech nebo na hudebních pódiích.

Velmi široký dynamický rozsah EW-D znamená, že na vysílačích není nutné nastavovat vstupní citlivost. Stejnosměrná ladicí mřížka, která vychází z vyšší třídy bezdrátových systémů Digital 6000/9000, odstraňuje potřebu koordinace frekvencí a umožňuje provozovat až 90 mikrofonních kanálů současně. Přenos UHF výrazně zvyšuje dosah (až 330') a široká šířka pásma 56 MHz vám dává možnost najít čistý kanál z 2240 dostupných frekvencí.

Inteligentní přepínání diverzity nabízí účinnou ochranu proti RF rušení a ultranízká latence 1,9 ms eliminuje jakékoli znatelné zpoždění při živém vystupování. Připojení Bluetooth navíc umožňuje bezproblémové párování a dálkové ovládání z telefonu prostřednictvím aplikace Smart Assist. Všechny tyto funkce umožňují, aby EW-D během několika vteřin automaticky upravil úroveň mikrofonu a zajistil pro vás nejspolehlivější signál - bez potíží, které mohou používání bezdrátového systému činit náročným.

Tato sada EW-D ME2/835-S SET je konfigurována s jednokanálovým přijímačem EW-D EM, nenápadným všesměrovým lavalierovým mikrofonem ME 2 a robustním, lehkým bodypack vysílačem EW-D SK. Součástí je také lehký ruční vysílač EW-D SKM-S vybavený přepínačem ztlumení zvuku a vyměnitelnou dynamickou kardioidní mikrofonní kapslí MMD 835. Oba mikrofony jsou optimalizovány pro vokály a srozumitelnost řeči. Robustní vysílače mají kovová pouzdra vhodná pro každodenní použití na pódiu.

Vysílače se s přijímačem spárují prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy ze vzdálenosti až 120 m, což umožňuje rychlé spárování mikrofonů přímo z pódia, aniž byste je museli přiblížit k přijímači. Bodypack a ruční vysílače poskytují až 8 hodin provozu na dvě baterie AA nebo 12 hodin s lithium-iontovým akumulátorem BA 70 (k dispozici samostatně). Pro baterie BA 70 je nutná duální nabíjecí stanice L70 USB (k dispozici samostatně).

Poloviční přijímač EW-D EM s odnímatelnými anténami je umístěn v odolném celokovovém šasi, které je konstruováno tak, aby vydrželo náročné profesionální použití. Může stát na stole nebo být namontován do stojanu pro přenosné soupravy a trvalé instalace A/V.

Přijímač je vybaven černobílým OLED displejem s vysokým kontrastem, který využívá zjednodušený systém nabídek s vyhrazeným tlačítkem Escape pro rychlou navigaci v nabídkách, a to i při slabém osvětlení. Funkce automatického skenování pro vás automaticky vyhledá nejčistší dostupnou frekvenci. Pokud dáváte přednost, můžete systém konfigurovat, ovládat a obsluhovat také přes Bluetooth pomocí aplikace Smart Assist nainstalované v telefonu/tabletu s operačním systémem iOS/Android - v dosahu 120'.

Poznámka: Digitální systém EW-D NENÍ zpětně kompatibilní s předchozími analogovými systémy evolution.

Legendární zvuk Sennheiser s mimořádně širokým dynamickým rozsahem 134 dB
 • Díky pozoruhodnému dynamickému rozsahu 134 dB na vstupu vysílače jsou dny obav z přetížení signálu pryč. EW-D zvládne širokou škálu zdrojů zvuku, včetně hlasitých vokalistů a interpretů, připojení k hudebním nástrojům a dokonce i linkových signálů z mixážních pultů, a to vše bez nutnosti jakéhokoli nastavení zesílení na vysílači.
 • Ultraširoký dynamický rozsah přináší působivý odstup signálu od šumu a přesnou přechodovou odezvu, díky níž vyniknou všechny nuance vašeho zvuku.
 • Díky 24bitovému digitálnímu zvuku a ploché frekvenční odezvě 20 Hz až 20 kHz poskytuje EW-D čistou a přesnou reprodukci zvuku.
 • Ultranízká latence systému 1,9 ms je prakticky neznatelná, což pomáhá hudebníkům a vokalistům zůstat při živém vystoupení v rytmu.
Všesměrový mikrofon ME 2 a lehký bodypack vysílač pro prezentace bez použití rukou
 • Klapkový mikrofon ME 2 je vybaven šetrným všesměrovým snímacím obrazcem, který zachycuje zvuk stejně dobře v každém směru a zajišťuje konzistentní úroveň hlasu i při pohybu hlavy. Lav se připojuje k uzamykatelnému 3,5mm konektoru kompaktního bodypack vysílače EWD-SK.
 • Robustní celokovový vysílač je vybaven tlačítkem pro ztlumení zvuku, které lze během vystoupení zablokovat a zrušit z přijímače nebo mobilního zařízení.
 • Vysílač se rychle spáruje s přijímačem přes Bluetooth na vzdálenost až 120', a to pouhým stisknutím tlačítka.
Lehký ruční vysílač s přepínačem ztlumení a kardioidní kapslí MMD 835
 • Dynamická kapsle MMD 835 má kardioidní polární vzor, který pomáhá minimalizovat šum na pozadí a zpětnou vazbu.
 • Odolný celokovový vysílač je také vybaven tlačítkem pro ztlumení zvuku, které lze během vystoupení zablokovat a zrušit z přijímače nebo mobilního zařízení.
 • Ruční vysílač se rychle spáruje s přijímačem přes Bluetooth na vzdálenost až 120', a to pouhým stisknutím tlačítka.
 • Vyměnitelná konstrukce kapslí umožňuje používat celou řadu volitelných dynamických a kondenzátorových mikrofonních kapslí se snímacími vzory od širokých všesměrových až po úzké superkardioidní - mezi kapsle patří například MMD 845, MME 865, MMD 935, MMD 945, MMD 42, MM 435, ME 9004, MD 5235, ME 5004 a Neuman KK204.
Snadno použitelný přijímač s rychlým a intuitivním rozhraním
 • Přijímač EW-D EM nabízí intuitivní ovládací prvky na předním panelu a vysoce kontrastní displej OLED s měřiči RF, stavu baterie přidruženého vysílače a zvukového výstupu, díky nimž je nastavení hračkou.
 • Funkce automatického skenování pro vás automaticky vyhledá nejčistší dostupnou frekvenci.
 • Na zadním panelu se nachází symetrický výstup XLR a nesymetrický výstup 1/4" pro přímé připojení k jakémukoli PA systému nebo mixážnímu pultu.
 • Dvě odnímatelné 1/4vlnné dipólové antény na zadní straně přístroje lze upgradovat pro zlepšení VF výkonu.
 • Jednotka se dodává se sadou pro montáž do racku a univerzálním napájecím zdrojem s adaptéry pro EU, USA a Velkou Británii.
Stejnosměrně laděná mřížka - spolehlivost bezdrátového připojení s více kanály
 • Zařízení EW-D je vybaveno ekvidistantní ladicí mřížkou, která rovnoměrně rozděluje 2240 frekvencí v širokém pásmu 56 MHz, aby se zabránilo rušivým intermodulačním problémům, které vznikají při provozu více vysílačů v omezeném prostoru.
 • Rovnoměrná mřížka také umožňuje maximalizovat počet kanálů a provozovat až 90 mikrofonních kanálů současně, aniž byste se museli starat o koordinaci frekvencí a skupin kanálů - což usnadňuje nastavení i v přetížených rádiových prostředích.
 • Model EW-D využívá technologii inteligentního přepínání diverzity, která zajišťuje vynikající obranu proti vícecestnému vysílání a dalším anomáliím způsobujícím VF šum. Systém porovnává příchozí signály na dvou nezávislých anténách a obvodech přijímače, aby zajistil optimální kvalitu bezdrátového připojení. Přijímač přepíná mezi anténami pouze během přenosu hlavičkových dat, aby nikdy neovlivnil zvukové informace.
 • EW-D pracuje v pásmu UHF, daleko od možného rušení Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz.
Ovládání z telefonu pomocí aplikace Smart Assist - bez nutnosti znalosti bezdrátových technologií
 • S aplikací Smart Assist App (ke stažení zdarma samostatně) nainstalovanou v telefonu/tabletu se systémem Android/iOS máte díky síle připojení Bluetooth Low Energy plné ovládání zařízení EW-D přímo ve své dlani. Použijte své mobilní zařízení k připojení přes Bluetooth pro efektivní provoz a monitorování systému - bez nutnosti odborných znalostí bezdrátového připojení.
 • Využijte pozoruhodně rychlé automatické nastavení přijímačů a vysílačů, automatické a ruční přidělování frekvencí, ztlumení zvuku, stav baterie a pojmenování kanálů, které pomáhá udržovat systém v pořádku - vše jen jedním klepnutím.
 • Kromě okamžitého přístupu ke všem nastavením systému je k dispozici také centrum podpory s videonávody a podrobnými příručkami, které vám pomohou začít.
 • Při práci s více systémy poskytuje aplikace přístup ke všem systémovým nastavením, centralizuje ovládání a eliminuje potřebu složitého procházení nabídek v jednotlivých zařízeních. Pojmenování bezdrátových kanálů pomáhá udržovat v systémech pořádek.
 • Prostřednictvím jediného mobilního zařízení lze dálkově ovládat až 16 mikrofonních kanálů. Další kanály lze ovládat prostřednictvím dalších telefonů/tabletů s maximálním počtem 16 kanálů na jedno zařízení
 • Pokud nemáte k dispozici telefon, můžete systém plně ovládat pomocí tlačítek na přijímači.
Maximalizujte bezdrátovou spolehlivost svého systému
 • Zadní odnímatelné antény s 1/4 vlnou lze pro větší dosah a spolehlivost rozšířit na delší dipólové antény s 1/2 vlnou (k dispozici samostatně).
 • Antény nemusí mít optimální výkon, pokud jsou namontovány vzadu uvnitř kovového stojanu na zařízení. Použití sady pro přední montáž antén AM 2 (k dispozici samostatně) vám dává možnost namontovat obě antény na přední stranu racku, čímž se zachová přímá viditelnost mezi přijímací a vysílací anténou pro ještě větší spolehlivost připojení - tato možnost je k dispozici pouze při montáži pouze jednoho přijímače EW-D EM na 1 RU rackového prostoru.
 • Přidání pasivních/směrových vzdálených antén ADP UHF (k dispozici samostatně) do systému umožňuje umístit antény blíže k vysílači a orientovat je pro maximální pokrytí, čímž se dosáhne spolehlivosti rádiového signálu profesionální kvality prakticky bez výpadků.
 • Pro větší systémy s více přijímači slouží aktivní anténní rozdělovač EW-D ASA (k dispozici samostatně), který rozděluje signály ze dvou antén (nyní připojených k jeho zadnímu panelu) a dodává VF signály až do čtyř přijímačů v racku. Jednotka také poskytuje čtyřem přijímačům stejnosměrné napájení, abyste měli ve stojanu méně nepořádku.
Rozšiřte funkčnost o řadu mikrofonů a nástrojových kabelů
Společnost Sennheiser nabízí celou řadu náhlavních, přístrojových a lavalier mikrofonů, které umožňují přizpůsobit systém EW-D vašim potřebám


Přednášející / duchovní / lektoři / pedagogové:

 • Subminiaturní všesměrový lavalier mikrofon MKE 2 odolný proti potu nabízí čistý zvuk ve vysílací kvalitě a lze jej snadno skrýt.
 • Nenápadný všesměrový lavalier mikrofon ME 2 poskytuje šetrný snímací vzor, který zachycuje zvuk stejně dobře v každém směru
 • Kardioidní lavalier mikrofon ME 4 nabízí užší snímací vzor odolný proti zpětné vazbě pro hlasitější akce.
 • Kardioidní náhlavní mikrofon ME 3 poskytuje lepší srozumitelnost řeči při přednáškách a prezentacích.

Kytaristé/klávesisté:

 • Nástrojový kabel CI 1 umožňuje připojit bodypack vysílač ke kytaře, baskytaře nebo klávesám.

SPECIFIKACE


Systém
Bezdrátová technologie Digitální UHF
Počet frekvencí RF kanálů 2240
Přiložené vysílače 1 x Bodypack
Diverzita Inteligentní přepínání diverzity
Frekvenční pásmo RF 552 až 607 MHz
Šířka pásma RF 56 MHz
Velikost kmitočtového kroku 25 kHz
Skenování RF kanálu Automatické skenování
Maximální provozní rozsah 328.1' / 100 m (přímá viditelnost)
Maximální počet vysílačů na pásmo 90
Vestavěný záznamník Ne
Bluetooth 5.1
Provozní vzdálenost Bluetooth 120' / 36,6 m (synchronizace vysílače, ovládání aplikace)
Vzorkovací frekvence/rozlišení 24bitové
Zpoždění 1.9 ms
Dynamický rozsah 134 dB
Šifrování Žádné

 

Přijímač
Typ přijímače Stolní / stojanový
Možnosti montáže Montáž do stojanu, stolní
Velikost pro montáž do stojanu 1 RU (1/2 racku)
Anténa 2 x 1/4 vlnová tyč, BNC (zadní montáž)
Počet zvukových kanálů 1
Zvukové vstupy/výstupy 1 x tříkolíkový samec XLR s vyváženým výstupem (uzamykatelný)
1 x 1/4" TRS samice Nesymetrický výstup (uzavíratelný)
Rozsah zesílení -3 až +42 dB (po 3 dB)
Výstupní úroveň zvuku Výstup XLR:
+18 dBu (vyvážený)
výstup 1/4":
(+12 dB) (nesymetrický)
Frekvenční odezva 20 Hz až 20 kHz ±3 dB
Síťové vstupy/výstupy Žádné
Vstupy/výstupy pro slovní hodiny Žádné
Výstupní výkon RF 10 mW (EIRP)
Požadavky na napájení Napájecí adaptér AC/DC
Napájecí adaptér AC/DC 11 až 13 V DC při 300 mA (součástí dodávky)
Vstupní napájení AC 100 až 240 V AC, 50 / 60 Hz
Displej a indikátory 1 x podsvícený OLED (úroveň AF, frekvence, ztlumení, úroveň RF, stav baterie vysílače)
Pouzdro Kovové
Provozní teplota 14 až 131 °F / -10 až 55 °C
Provozní vlhkost 5 až 95%
Rozměry 7.4 x 1,7 x 8,3" / 189 x 44 x 212 mm
Hmotnost 2.2 lb / 1 kg

 

Vysílač
Typ vysílače Bodypack
Výstupní výkon RF 10 mW (ERP)
Až 10 mW (EIRP)
Zvukový vstup/výstup 1 x 1/8 " / 3,5 mm vstup TRS samice (uzamykatelný)
Přiložený kabelový konektor Žádný
Ztlumení Přepínač ztlumení
Vstupní úroveň zvuku 2 až 4,35 V RMS
Automatická regulace úrovně Ne
Metoda synchronizace Bluetooth
Anténa 1 x ohebný bič, pevný (Beltpack)
Požadavky na napájení Baterie
Typ baterie 2 x AA (součástí dodávky)
1 x baterie Sennheiser (není součástí dodávky, lze vyměnit)
Přibližná životnost baterie 8 hodin (alkalická)
12 hodin (baterie Sennheiser)
Displej a indikátory 1 x LED (ztlumení)
1 x LED (synchronizace)
Pouzdro Kovové
Rozměry 2.5 x 3,1 x 0,8" / 63 x 80 x 20 mm (bez antén)
Hmotnost 4.2 oz / 120 g (bez baterií)

 

Mikrofon
Typ mikrofonu Lavalier
Barva Černá
Zvukové pole Mono
Kapsle Elektretový kondenzátor
Polární vzor Všesměrový
Frekvenční rozsah 50 Hz až 18 kHz
Ekvivalentní úroveň šumu 32 dB
Maximální SPL 130 dB SPL
Citlivost 17 mV/Pa při 1 kHz
Výstupní konektory 1 x 1/8 " / 3,5 mm TRS samec (uzamykatelný)
Délka kabelu 5.2' / 1.6 m
Provozní napětí 7.5 V

 

Vysílač 2
Typ vysílače Ruční
Výstupní výkon RF 10 mW (ERP)
Až 10 mW (EIRP)
Zvukový vstup/výstup Žádný
Ztlumení zvuku Přepínač ztlumení
Úroveň zvukového vstupu 2 až 4,35 V RMS
Automatická regulace úrovně Ne
Metoda synchronizace Bluetooth
Anténa 1 x interní (ruční)
Požadavky na napájení Baterie
Typ baterie 2 x AA (součástí balení)
1 x akumulátor Sennheiser (není součástí dodávky)
Přibližná životnost baterie 8 hodin (alkalická)
12 hodin (baterie Sennheiser)
Displej a indikátory 1 x LED (ztlumení)
1 x LED (synchronizace)
Pouzdro Kovové
Rozměry 2 x 10,6" / 50 x 268 mm
Hmotnost 10.7 oz / 304 g

 

Mikrofon 2
Typ mikrofonu Ruční kapsle
Barva Černá
Zvukové pole Mono
Kapsle Dynamická
Polární vzor Kardioida
Ekvivalentní hladina šumu 32 dB
Maximální SPL 154 dB SPL
Citlivost 21 mV/Pa
Parametry

Parametry

Výrobce: Sennheiser
Kategorie: Bezdrátové systémy

Ostatní parametry

frekvenční rozsahR4-9: 552 - 607 MHz
ZVÝHODNĚNÉ SADY (1)