Schneider Optics MPTV TRUE-STREAK 6PT CLR 4X5,65

Filtry Schneider jsou pečlivě vyrobeny z bezchybného, křišťálově čistého optického skla. Procházejí přesným výrobním procesem, aby bylo dosaženo dokonalé rovinnosti a rovnoběžnosti mezi jejich přední a zadní plochou, což je kvalita potvrzená pomocí laserového interferometru. U těchto filtrů se dále kontroluje konzistentní hustota pomocí denzitometru a správná…

Více informací

Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Kód zboží:
MPTVstreak6pt4X5.65
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Filtry Schneider jsou pečlivě vyrobeny z bezchybného, křišťálově čistého optického skla. Procházejí přesným výrobním procesem, aby bylo dosaženo dokonalé rovinnosti a rovnoběžnosti mezi jejich přední a zadní plochou, což je kvalita potvrzená pomocí laserového interferometru. U těchto filtrů se dále kontroluje konzistentní hustota pomocí denzitometru a správná propustnost světla pomocí spektrofotometru. Tato neochvějná konzistence umožňuje kameramanům plynule vyměňovat podobné filtry během natáčení bez znatelných rozdílů v barvě nebo efektech. Filtry Schneider mají navíc bezkonkurenční úroveň čistoty, sytosti barev a opakovatelnosti, což snižuje nutnost postprodukčních barevných korekcí.

Klíčové vlastnosti:

  1. Jednotná přesnost: Filtry Schneider jsou vyráběny s bezkonkurenční přesností a kontrolou kvality.

  2. Výjimečná odolnost: Tyto filtry jsou navrženy tak, aby vydržely náročné podmínky profesionální filmové tvorby, a jsou opatřeny speciální tvrdou antireflexní vrstvou, která odolává poškození a minimalizuje ztráty světla a odlesky.

  3. Kompatibilita s dlouhými objektivy: Filtry Schneider lze navzdory obecnému přesvědčení bez obav používat s dlouhými objektivy. Jsou pečlivě vyrobeny z vysoce kvalitního optického skla a dodržují přísné normy pro zachování čistoty obrazu, přenosu světla a věrnosti barev i s těmi nejdelšími objektivy. Svou kvalitou předčí filtry nižší třídy, které při použití s takovými objektivy často zhoršují kvalitu obrazu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Schneider Optics
Kategorie: Filtry