Schneider Optics B+W F-Pro 77mm Polarizační cirkulární E

Nezbytný filtr pro každého, kdo to myslí s fotografií alespoň trochu vážně. Jeho účinek nelze nahradit žádným editačním programem.…

Více informací

3 618 Kč s DPH 2 990 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Kód zboží:
1065310
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Nezbytný filtr pro každého, kdo to myslí s fotografií alespoň trochu vážně. Jeho účinek nelze nahradit žádným editačním programem. Polarizační filtr odfiltruje lesky z nekovových předmětů, vodní hladiny, skla atd. Díky tomu zvýrazňuje barvy, modrá obloha se jeví tmavší a vyniknou tak bílá oblaka. Fotografie získají kalendářovou kvalitu pouhým otočením polarizačním filtrem Schneider B+W.

Obroučka filtru F-PRO má plnohodnotný přední závit. Filtr lze použít se širokoúhlými objektivy. Nevinětuje ani u některých objektivů s ohniskem 17mm pro full-frame zrcadlovku (11mm pro APS-C). Je vyrobena na extrémně přesných CNC strojích z kvalitní mosazi. Díky její samomazné funkci se obroučky filtru hladce otáčí a její pevnost zajišťuje dlouhou životnost filtru. Špičkové optické sklo firmy Schott je v ní usazeno v dokonalé rovině, a nedochází tak k jeho deformacím nebo pnutí.

Nejnovější ovrstvení skla značené jako E z laboratoří Schneider Kreuznach. Jen jedna dokonale vyvážená antireflexní vrstva z každé strany skla má dostatečný antireflexní účinek pro běžnou práci. Doporučené hlavně pro fotografování v interieru.

Parametry

Parametry

Výrobce: Schneider Optics
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Formát filtru77mm