Samyang Xeen CF 50mm T1.5 Canon EF

Řada filmových objektivů s pevným ohniskem Xeen CF je kompatibilní s velkými 4K a 8K snímači nejnovějších digitálních filmových kamer při zachování malé váhy a kompaktních rozměrů objektivů. Díky tomu jsou produkty řady Xeen CF použitelné i s kamerovými stabilizátory nebo drony a širokou škálou kamer. Vnější konstrukce z karbonového kompozitního materiálu…

Více informací

55 989 Kč s DPH 46 272 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu

Popis produktu

Řada filmových objektivů s pevným ohniskem Xeen CF je kompatibilní s velkými 4K a 8K snímači nejnovějších digitálních filmových kamer při zachování malé váhy a kompaktních rozměrů objektivů. Díky tomu jsou produkty řady Xeen CF použitelné i s kamerovými stabilizátory nebo drony a širokou škálou kamer. Vnější konstrukce z karbonového kompozitního materiálu propůjčuje objektivům nižší hmotnost a vysokou pevnost i futuristický vzhled.

Modely Xeen CF nabízejí vysoké optické rozlišení, potlačení obrazových artefaktů díky povrchu X-Coating a skvělou světelnost T1,5! Samozřejmostí je unifikovaná konstrukce všech objektivů vč. 95mm předního průměru i pozice prstenců pro ostření a clonu, či luminiscenční cejchování pro snadnou práci při nízké hladině okolního osvětlení.

Parametry

Parametry

Výrobce: Samyang
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetEF
typ objektivuPevné sklo
Světelnost (f)1.5
Ohnisková vzdálenost50mm

Ostatní parametry

ŘadaXeen CF
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušenství, klece tašky, karty

Samyang Xeen Hardcase 6 (včetně pěny)

na telefon
bez DPH 6 960 Kč 8 422 Kč