Rycote Rychloupínací adaptér PCS-Utility Kit

Tato sada Rycote PCS-Utility Kit, která šetří čas filmovým, osvětlovacím a zvukovým štábům, které potřebují připevnit mikrofon, tlumič, čelní sklo nebo příslušenství pro osvětlení ke sloupu, jako je příhradová konstrukce, lešení nebo montážní sestava, obsahuje rychloupínací adaptér PCS-Utility a velkou poloviční spojku Rycote, která je vhodná pro sloupy o…

Více informací

1 770 Kč s DPH 1 463 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 06. 02. od 09:00
Odešleme: 06. 02.
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tato sada Rycote PCS-Utility Kit, která šetří čas filmovým, osvětlovacím a zvukovým štábům, které potřebují připevnit mikrofon, tlumič, čelní sklo nebo příslušenství pro osvětlení ke sloupu, jako je příhradová konstrukce, lešení nebo montážní sestava, obsahuje rychloupínací adaptér PCS-Utility a velkou poloviční spojku Rycote, která je vhodná pro sloupy o průměru od 1,9" do 2".

PCS-Utility má kvalitní konstrukci s lehkým a odolným hliníkovým vnějším povrchem a vnitřními komponenty z nerezové oceli a nylonu plněného sklem. Díky bezpečnému uvolňovacímu mechanismu s otočením a tahem a vroubkovanému povrchu na vnější straně lze pistoli PCS-Utility snadno uchopit a odemknout, a to i v rukavicích.

Kvalitní konstrukce

PCS-Utility je vyroben z robustních a vysoce kvalitních materiálů a zároveň je všestranný. Frézovaný eloxovaný hliníkový exteriér je lehký a pevný, což zaručuje odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Nerezová ocel a sklem plněný nylon na vnitřních součástech umožňují nemastný a silný uzamykací mechanismus.

Hliníkový hrot 3/8"

Vložte a zacvakněte dodaný eloxovaný hliníkový hrot 3/8" a připojte jakékoli příslušenství s 3/8" závitem k automatickému zámku, který je zcela bezpečný a bezhlučný. Nasazená podložka Hytrel zvyšuje napětí a zajišťuje pevné uchycení, čímž snižuje možnost uvolnění.

Uvolnění otáčením a tažením

Pro uvolnění je PCS-Utility vybaven uvolňovacím mechanismem "otoč a zatáhni" pro bezpečné a spolehlivé ovládání jednou rukou. Rýhovaný povrch PCS-Utility zajišťuje pevný úchop i v rukavicích a zlepšuje ovládání v situacích se slabým osvětlením.

Poloviční spojka se připojuje k příhradovým konstrukcím, sloupům lešení a dalším montážním zařízením o průměru od 1,9" do 2".

Udrží vybavení

Šroub o průměru 3/8" umožňuje připevnění mikrofonu, tlumiče výfuku, čelního skla, příslušenství pro osvětlení nebo rychloupínacího adaptéru PCS-Utility.

Poloviční spojka je vyrobena z pevné oceli a je robustní a odolná.

Křídlovou matici jednoduše utáhněte, abyste poloviční spojku připevnili k tyči.

Parametry

Parametry

Výrobce: Rycote
Kategorie: Příslušenství