Rycote PCS-Organizer Rychloupínací adaptér s 3/8" koncovkou

Rycote PCS-Organizer je cenným pomocníkem pro filmové štáby, zvukaře,... je to rychloupínací adaptér určený k bezpečnému upevnění na rovný povrch a umožňuje rychlé upevnění a uvolnění zařízení se závitem 3/8". Proti náhodnému uvolnění nástavce lze použít speciální mechanismus "dvojité pojistky". Navíc má odolnou konstrukci se speciální povrchovou úpravou,…

Více informací

891 Kč s DPH 736 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Rycote PCS-Organizer je cenným pomocníkem pro filmové štáby, zvukaře,... je to rychloupínací adaptér určený k bezpečnému upevnění na rovný povrch a umožňuje rychlé upevnění a uvolnění zařízení se závitem 3/8". Proti náhodnému uvolnění nástavce lze použít speciální mechanismus "dvojité pojistky". Navíc má odolnou konstrukci se speciální povrchovou úpravou, která neodráží světlo do kamery ani do publika.

Montáž na rovné plochy

PCS-Organizer má dva montážní otvory (šrouby jsou k dispozici samostatně) pro připevnění na většinu rovných povrchů, což zajišťuje bezkonkurenční bezpečnost, klid a organizaci a je ideálním řešením pro pevné instalace ve víceúčelových halách a stadionech.

Kvalitní konstrukce

Tento profesionální upevňovací systém je vyroben z odolných, vysoce kvalitních materiálů s nereflexní povrchovou úpravou a zkrátí čas strávený upevňováním a umisťováním nárazníků mikrofonů, čelních skel, monitorů a antén, čímž výrazně zefektivní váš pracovní čas.

Žádné náhodné uvolnění
Pro větší bezpečnost je systém PCS-Organizer vybaven jedinečným mechanismem "dvojitého zámku", který zabraňuje náhodnému uvolnění, což z něj činí dokonalé řešení pro bezpečné upevnění vašeho audio zařízení nad davem lidí nebo během přepravy. Po zapnutí "dvojité pojistky" se deaktivuje rychloupínací mechanismus, aby se zabránilo nechtěnému uvolnění. Pro odpojení jednoduše otočte pojistným kroužkem a zatáhněte za ergonomicky navržený límec, abyste jej rychle uvolnili jednou rukou.

Parametry

Parametry

Výrobce: Rycote
Kategorie: Příslušenství