RED Komodo-X ST (Limited Edition)

RED Komodo-X ST vychází z oblíbeného modelu Komodo, přidává ale navíc vyšší snímkové frekvence (až 6Kp80 a 4Kp120) a širší dynamický rozsah díky inovovanému 6K S35 snímači s globální závěrkou. Nová je též podpora pro monitory DSMC3 Touch LCD, integrovaný USB-C port, zdokonalené audio rozhraní ad. Kamera dále nabízí uzamykatelný bajonet RF, rozhraní pro akumulátory…

Více informací

Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
Dostupnost
dlouhodobě vyprodáno
Popis produktu

Popis produktu

RED Komodo-X ST vychází z oblíbeného modelu Komodo, přidává ale navíc vyšší snímkové frekvence (až 6Kp80 a 4Kp120) a širší dynamický rozsah díky inovovanému 6K S35 snímači s globální závěrkou. Nová je též podpora pro monitory DSMC3 Touch LCD, integrovaný USB-C port, zdokonalené audio rozhraní ad. Kamera dále nabízí uzamykatelný bajonet RF, rozhraní pro akumulátory Micro V-Lock, nová uživatelská tlačítka a další...

Díky těmto inovacím je Komodo-X snáze použitelný v rámci high-end filmových produkcí při zachování kompaktních rozměrů modelu Komodo. Mezi nová rozhraní patří 12G-SDI, napájecí vstup plné velikosti, USB-C port a audio konektor s bezpečnostním zámkem a podporou fantomového napájení. Integrovaný 2,9“ LCD displej usnadňuje ovládání i náhled videa, pro precizní náhled lze využít volitelný monitor RED DSMC3 7” Touch LCD. 

Nový systém také sdílí řadu funkcí vlajkové platformy DSMC3, ovšem při miniaturních rozměrech modelu Komodo. To zahrnuje podporu záznamu na média CFexpress, napájecí destičku Micro V-Lock a bytelný bajonet RF s možností výměny objektivů bez nářadí, ale s ochranou proti nechtěnému uvolnění. Model Komodo-X je plně kompatibilní s objektivy /i PL pomocí volitelných RED RF/PL adaptérů.

Model Komodo-X skvěle zapadá i do moderních produkcí hojně využívajících IP sítě. Je vybaven rozhraními USB Type-C a Wi-Fi s bohatými možnostmi dálkového ovládání (RED Control/RED Control Pro), přenosem médií na FTP servery či funkcí Cloud Uploading. Dále nabízí precizní PTP nebo Tri-level genlock synchronizaci a kompatibilitu s novým (Redvolt Nano-V, RED Compact Top Handle, RED KOMODO a V-RAPTOR RF to PL w/ Electronic ND Filter Adapter Pack) i stávajícím příslučenstím pro model Komodo vč. Komodo Wing Grip a Komodo Outrigger Handle.

Parametry

Parametry

Výrobce: RED
Kategorie: Digital Cinema

Hlavní parametry

Rozlišení6K
Typ bajonetuRF
Výstup12G SDI

Ostatní parametry

Provedenífilmová
Formát záznamuRAW
Formát záznamuProRes
FPS4K 120fps
FPS6K 80p
Typ médiaCFexpress
Typ baterieV-mount
Další funkceStreaming
Další funkceTimecode
Další funkceWiFi
PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

Baterie, nabíjení, zdroje

  • Novinka

RED REDVolt Nano-V 49 Wh Komodo-X (V-Mount)

14-30 dní
bez DPH 6 387 Kč 7 728 Kč

Kamery

  • Novinka

RED Compact Top Handle

Na cestě 1 ks
bez DPH 13 010 Kč 15 742 Kč
  • Novinka
  • Doprava zdarma

RED RF to PL Adapter Pack (Komodo)

7-14 dní
bez DPH 35 483 Kč 42 934 Kč
  • Novinka
  • Doprava zdarma

RED RF to PL Adapter w/ Electronic ND Filter Pack (Komodo/Komodo-X)

14-30 dní
bez DPH 82 793 Kč 100 179 Kč