RED EVF Extension Arm

RED EVF Extension Arm je doplněk pro RED EVF Mount, lehké řešení pro montáž EVF pomocí 15mm ližin. Navrženo pro použití s RED Compact EVF a DSMC2 RED EVF (OLED) na kamerových systémech DSMC3 a DSMC2. Držák je vybaven víceosou teleskopickou konstrukcí, která umožňuje operátorovi snadno najít optimální polohu pro každou situaci. Držák obsahuje rychloupínací…

Více informací

Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

RED EVF Extension Arm je doplněk pro RED EVF Mount, lehké řešení pro montáž EVF pomocí 15mm ližin. Navrženo pro použití s RED Compact EVF a DSMC2 RED EVF (OLED) na kamerových systémech DSMC3 a DSMC2. Držák je vybaven víceosou teleskopickou konstrukcí, která umožňuje operátorovi snadno najít optimální polohu pro každou situaci. Držák obsahuje rychloupínací svorku hledáčku, laserem vytvořené značky vzdálenosti a úhlu, rychloupínací šrouby pro rychlé a snadné nastavení a možnost využít prodlužovací rameno RED EVF Extension Arm (prodává se samostatně).

Poznámky: 15mm svorka není součástí dodávky, lze použít např. RED 15 mm Top Handle Bracket a V-RAPTOR XL Top 15 mm LWS Rod Support Bracket pro DSMC3 systém. RED Compact EVF a DSMC3 Adapter A se prodávají samostatně.

Parametry

Parametry

Výrobce: RED
Kategorie: Přislušenství pro monitory
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

RED 15mm Top Handle Bracket

  • Novinka
Držák RED 15mm Top Handle Bracket je určen k přímému připevnění k horní rukojeti
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost

RED Compact EVF

  • Novinka
RED Compact EVF je monitorovací řešení pro kamerové systémy DSMC3 připojující se
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
  • Ukázat vše
  • RED EVF Extension Arm

    • Novinka
    RED EVF Extension Arm je doplněk pro RED EVF Mount, lehké řešení pro montáž EVF pomocí
    Zjišťujeme / Napište pro dostupnost