Rayzr 7 MC400 Max

Rayzr MC 400 Max poskytuje maximální výkon ve štíhlém, kompaktním a lehkém provedení. 400W LED světlo účinně chlazené extrémně tichým aktivním chladicím systémem. LED diody RGBWW poskytují dokonalou reprodukci barev v bílém světle a v celém barevném spektru pro realistické osvětlení nebo pro podporu vašich tvůrčích dobrodružství.

Více informací

55 285 Kč s DPH 45 690 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Rayzr MC 400 Max poskytuje maximální výkon ve štíhlém, kompaktním a lehkém provedení. 400W LED světlo účinně chlazené extrémně tichým aktivním chladicím systémem. LED diody RGBWW poskytují dokonalou reprodukci barev v bílém světle a v celém barevném spektru pro realistické osvětlení nebo pro podporu vašich tvůrčích dobrodružství.

Seznamte se s modelem Rayzr MC 400 Max: Zachovává si stejné rozměry jako model MC 200, ale zdvojnásobuje svůj výkon díky osmi velmi tichým aktivním ventilátorům, které udržují 400W výkon v chladném a kontrolovaném prostředí pro dlouhodobou stabilitu. Takový jas v tak tenkém a lehkém pouzdře otevírá mnoho nových možností, kde a jak lze světlo použít a jak jej nastavit. Rayzr MC 400 Max poskytuje maximální jas při minimálních rozměrech!

 • RGBWW LED 2x1 panel
 • 400 W
 • 6 kg
 • 10068 lux@1m
 • 100% 5600K

Rayzr 7 MC Series
Seznamte se s řadou Rayzr MC (MultiColor), pokročilými RGBWW LED Soft panely, které vám poskytnou to správné světlo v každé situaci. Funkce Source Matching umožňuje napodobit jakýkoli zdroj světla a dosáhnout tak konzistentních výsledků, takže řada MC je dokonalým doplňkem k fresnelům Rayzr 7 i k jakémukoli jinému zdroji světla, jako jsou wolframová světla, zářivky nebo sluneční světlo. Řada MC je plně barevně nastavitelná, nabízí široký rozsah barevné teploty a bílé světlo s dokonalou reprodukcí barev díky LED diodám RGBWW a poskytuje vám naprostou tvůrčí svobodu.

Díky funkci Source Match můžete dosáhnout větší konzistence osvětlení a ušetřit čas při následné korekci nesourodých světel. Výkonný světelný systém využívající přednosti LED RGBWW elementů a umožňuje přizpůsobit se jakémukoli zdroji světla. Zadejte naměřené barevné souřadnice X/Y a řada MC bude přesně odpovídat, čímž se vaše osvětlení stane konzistentním. A díky rozšířenému rozsahu barevné teploty od 2400K do 9900K v režimu bílého světla se můžete rychle přizpůsobit jakémukoli okolnímu světlu. Díky kompenzaci zelené/purpurové můžete snadno nastavit odstín i v jiných světlech. Řada MC nabízí vynikající barevné podání v celém rozsahu nastavení!

Řada MC je plně barevně nastavitelná: vyberte si požadovanou barvu pomocí hodnot HSI (úhel odstínu, sytost, intenzita), souřadnic X/Y, hodnot RGBWW nebo výběrem digitálního gelového filtru z vestavěné knihovny filtrů s více než 300 klasickými gely. Žádné ztráty světla, žádné filtry, které byste museli nosit s sebou, všechny filtry jsou digitálně vestavěné. Řada MC je také vybavena širokou škálou vestavěných nastavitelných světelných efektů, jako jsou Party, Svíčka, Klub, Policejní auto, Oheň, Ohňostroj, Světelný stroboskop, Blesk a Televize.

Rayzr 7 MC Series
Můžete také natáčet při libovolné snímací frekvenci a úhlu závěrky bez blikání. Základní frekvenci řady MC lze nastavit tak, aby poskytovala bezchybný vysokorychlostní výkon při jakémkoli nastavení (400 Hz ~ 20 000 Hz). Díky pevnému difuzoru a širokému vyzařovacímu úhlu je výsledkem rovnoměrné vyzařovací pole a skutečně měkké světlo.

Používejte řadu MC s bateriovým napájením několik hodin na místě. Všechny modely jsou dodávány s bateriovou deskou a fungují na standardní 14,4V baterie V-Mount. Snadno použitelný rychloupínací systém příslušenství umožňuje rychlé a stabilní upevnění lehkých tvarovacích nástrojů. Součástí každého panelu jsou extra dlouhé klapky.

Díky vestavěným technologiím Wi-Fi a DMX se řada MC snadno ovládá a dobře se začlení do jakéhokoli prostředí. Kovové tělo řady MC je optimalizováno pro pasivní chlazení díky účinnému vnitřnímu proudění vzduchu a zároveň funguje jako chladič. Modely MC100, 120 a 200 jsou bez ventilátoru.

Čtyři uživatelsky volitelné stmívací křivky umožňují jemnou regulaci ve specifických situacích: lineární je převod 1:1, exponenciální umožňuje jemnou regulaci ve spodní části, zatímco logaritmická umožňuje jemnou regulaci v horní části a křivka "s" je kombinací exponenciální a logaritmické

Rayzr 7 MC Series

Parametry

Parametry

Výrobce: Rayzr 7
Kategorie: Studiová světla
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Rayzr 7 MCS-3 Soft Box

Softbox MCS-3 od společnosti Razyr 7 je určen pro světelný panel MC200/MC400 Max
3 892 Kč
Skladem 3 ks

Tašky pre štúdiové svetlá

Kvalitní tašky na studiová světla dělané na mieru. Zloženie: Vnější strana: Plastex,
3 592 Kč
K odeslání 1 ks
 • Ukázat vše
 • Rayzr 7 MC400 Max

  • Doprava zdarma
  Rayzr MC 400 Max poskytuje maximální výkon ve štíhlém, kompaktním a lehkém provedení.
  55 285 Kč
  7-14 dní