Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

RØDE Streamer X

RØDE Streamer X je revoluční řešení "vše v jednom", které kombinuje profesionální zvukové rozhraní, kartu pro snímání videa a bezdrátový přijímač v…

Více informací

8 389 Kč s DPH 6 933 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 29. 09. od 09:00
Odešleme: 29. 09.
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

RØDE Streamer X je revoluční řešení "vše v jednom", které kombinuje profesionální zvukové rozhraní, kartu pro snímání videa a bezdrátový přijímač v kompaktním a uživatelsky přívětivém provedení. Nabízí nový způsob, jak se zapojit do živého vysílání s dokonalou kvalitou zvuku a obrazu. Nikdy předtím nebylo možné zachytit video a zvuk v profesionální vysílací kvalitě pomocí jediné konzole.

Jedná se o dokonalé řešení pro online hraní, komentování her, videokonference, podcasting a streamování. Zde jsou některé klíčové funkce zařízení RØDE Streamer X:

Zvuk:

  • Integrovaná audio/video/streamovací konzola
  • Vstup s předzesilovačem Revolution Preamp™
  • Přijímač pro bezdrátové produkty RØDE
  • Výkonný zvukový procesor APHEX® DSP
  • Průchozí HDMI
  • Duální režim pro současnou komunikaci se dvěma počítači
  • Kompatibilní s náhlavními soupravami
  • SMART podložky pro spouštění zvuků a efektů

Streamer X je vybaven kombinovaným mikrofonním/nástrojovým vstupem XLR/TRS s fantomovým napájením +48 V pro kondenzátorové mikrofony. Je kompatibilní se všemi studiovými a vysílacími mikrofony, náhlavními soupravami*, bezdrátovými mikrofony RØDE a soupravami. Vstup má výjimečně nízký šum díky předzesilovači Revolution Preamp™ s vysokým ziskem. Je také vybaven výkonným zvukovým procesorem APHEX® pro zpracování hlasu, který zajišťuje dokonalou kvalitu zvuku v každé situaci.

Streamer X nabízí také integrovaný bezdrátový přijímač pro připojení bezdrátových zařízení RØDE IV, včetně Wireless GO II a Wireless ME.

Pro přímý monitoring je vybaven 6,3mm výstupem TRS pro sluchátka.

Pomocí 3,5mm konektoru TRRS (mini-jack) můžete snadno připojit *sestavy sluchátek s mikrofonem.

Video: Streamer X nabízí streamování videa v rozlišení 4K30 / 2K60 a průchod až 2K120 / 4K60 pro neuvěřitelnou kvalitu videa v široké škále aplikací. Od streamování a hraní her přes podcasting a tvorbu obsahu až po obchodní prezentace. Konektor HDMI In slouží k připojení videosignálu. Druhý konektor HDMI Thru funguje jako průchozí a zobrazuje stejný signál jako vstupní. To umožňuje streamovat obsah monitoru, videokamery, výstupu videomixéru nebo jakéhokoli jiného zdroje videa.

Digitální připojení: Díky dvěma slotům USB-C lze zařízení Streamer X připojit současně ke dvěma počítačům a pracovat v režimu Dual. Díky tomu může být zařízení Streamer X funkční na dvou počítačích současně.

Ovládací prvky: Čtyři programovatelné a barevně podsvícené SMART Pady umožňují spouštět zvuky, FX efekty na vstupním signálu a provádět další akce na počítači během streamování. To vám umožní učinit stream interaktivním a přímo reagovat na různé situace.

Kompatibilita se softwarem: Konzola Streamer X je plně kompatibilní se softwarovými řešeními RØDE, včetně UNIFY, RØDE Central a RØDE Connect. To nabízí další pokročilé funkce a bezkonkurenční flexibilitu.

RØDE Streamer X je profesionální audio/video konzole typu "vše v jednom", která kombinuje grafickou kartu a zvukové rozhraní v propracovaném ovládacím panelu. Nabízí video 4K30 a průchod 4K60 přes HDMI, podporu proměnlivé obnovovací frekvence, studiový předzesilovač Revolution Preamp™ s kombinovaným konektorem Neutrik®, interní jednotku APHEX® DSP, kombinovaný mikrofonní/nástrojový vstup XLR/TRS, vstup TRRS 3,5 mm pro připojení náhlavní soupravy, 6.3mm TRS výstup pro sluchátka, vestavěný bezdrátový přijímač pro bezdrátová zařízení RØDE IV (včetně Wireless GO II a Wireless ME), dvě rozhraní USB-C pro připojení ke dvěma počítačům nebo mobilním zařízením, čtyři podložky SMART Pad pro spouštění zvuků, zvukových FX efektů a dalších počítačových funkcí

Parametry

Parametry

Výrobce: RODE
Kategorie: Stream prehravače