ProDAD Mercalli V5 Suite Promo for EDIUS

Speciální cenová nabídka pro majitele licencí EDIUS! Oblíbený nástroj pro stabilizaci obrazu v páté verzi obsahuje nový stabilizační plug-in Mercalli RT pracující v reálném čase, další nový plug-in Picture Enhanzr pro rychlé barevné korekce a nové verze plug-inů V5 Stabilizr a V5 CMOS FIXR (pro redukci geometrických distorzí způsobených řádkovým vyčítáním…

Více informací

Speciální akce: -26%
10 539 Kč 7 834 Kč s DPH 6 474 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Speciální cenová nabídka pro majitele licencí EDIUS! Oblíbený nástroj pro stabilizaci obrazu v páté verzi obsahuje nový stabilizační plug-in Mercalli RT pracující v reálném čase, další nový plug-in Picture Enhanzr pro rychlé barevné korekce a nové verze plug-inů V5 Stabilizr a V5 CMOS FIXR (pro redukci geometrických distorzí způsobených řádkovým vyčítáním CMOS snímačů). Sada obsahuje samostatně spustitelný software pro Windows a plug-iny pro EDIUS. Digitální distribuce.

S novou verzí stabilizačního programu/plug-inu ProDAD Mercalli odpadá zdlouhavý proces analýzy obrazu. Nový plug-in Mercalli RT pracuje v reálném čase s možností nastavení míry stabilizace a ořezu/zoomu obrazu. Nový je též doplňkový plug-in Picture Enhanzr pro automatickou (i manuální) úpravu barevnosti, kontrastu a jasu obrazu. K redukci extrémní distorze obrazu způsobené řádkovým vyčítáním obrazových snímačů (rolling shutter) slouží nástroj CMOS FIXR Pro. Plug-iny nabízejí akceleraci pomocí GPU i multithreading (až 256 jader) a podporují rozlišení 4K.

Parametry

Parametry

Výrobce: ProDAD
Kategorie: Pluginy

Ostatní parametry

KompatibilitaEDIUS