PremiumCord Cable USB 3.1 connector C/male - USB 3.1 C/male, Aluminium housing, 0,5m

Zažijte bezproblémové připojení s naším kabelem USB 3.1 Type-C na USB 3.1 Type-C, který revolučním způsobem změní vaši digitální interakci. Díky bleskové přenosové rychlosti až 5 Gb/s, což je desetkrát více než u USB 2.0, a pohodlí oboustranných konektorů v odolném hliníkovém pouzdře zajišťuje tento kabel bezproblémový přenos dat a nabíjení. Přijměte budoucnost…

Více informací

211 Kč s DPH 174 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks, Bratislava 2 ks
Popis produktu SPECIFIKACE

Popis produktu

Zažijte bezproblémové připojení s naším kabelem USB 3.1 Type-C na USB 3.1 Type-C, který revolučním způsobem změní vaši digitální interakci. Díky bleskové přenosové rychlosti až 5 Gb/s, což je desetkrát více než u USB 2.0, a pohodlí oboustranných konektorů v odolném hliníkovém pouzdře zajišťuje tento kabel bezproblémový přenos dat a nabíjení. Přijměte budoucnost připojení díky oboustrannému designu USB-C a univerzální kompatibilitě napříč platformami, která slibuje zefektivnění práce se všemi vašimi zařízeními.

SPECIFIKACE

Rozhraní USB: Brána k bezproblémovému připojení

V dnešním digitálním věku je rozhraní USB jedním z nejrozšířenějších konektorů, který propojuje vše od počítačů, ovládacích periferií, fotoaparátů, mobilních telefonů, elektronických čteček, tabletů až po různá multimediální zařízení. Tento vysoce kvalitní kabel USB 3.1 Type-C na USB 3.1 Type-C, který nabízí bezkonkurenční přenosovou rychlost až 5 Gb/s, představuje revoluční pokrok a přináší desetkrát vyšší rychlost než standardní USB 2.0. Navíc oceníte pohodlí zapouzdřeného konektoru s hliníkovým krytem, který umožňuje oboustranné zasunutí do zařízení bez problémů s orientací.

Klíčové vlastnosti: Klíčový konektor USB 2.0 je vybaven konektorem USB 2.0:

  • Kabel USB 3.1 Type-C na USB 3.1 Type-C
  • Superrychlý přenos až 5 Gb/s
  • Možnost nabíjení až 10 W
  • Konektory s hliníkovým krytem
  • Měděný vnitřní vodič AWG24
  • Trojité stínění pro zvýšenou odolnost
  • Oboustranně zapouzdřený konektor USB 3.1
  • Délka kabelu 0,5 metru

USB typu C: Nová definice konektivity

Nový konektor USB typu C představuje oproti svému předchůdci výrazný skok kupředu a nabízí reverzibilní provedení a kompaktnější tvar. Díky funkcím, jako je alternativní režim pro DisplayPort, se USB-C neomezuje pouze na přenos dat nebo audiovizuálních dat; podporuje také napájení až 100 W, takže je vhodný pro nabíjení většiny notebooků. Kromě toho USB-C předznamenává univerzální řešení připojení napříč všemi platformami, což zjednodušuje interakci zařízení v různých ekosystémech.

Poznejte budoucnost připojení s naším kabelem USB 3.1 Type-C na USB 3.1 Type-C, který byl navržen tak, aby pozvedl vaše digitální zážitky díky bezproblémové rychlosti a všestrannosti.

Parametry

Parametry

Výrobce: PremiumCord
Kategorie: Ostatní kabely

Hlavní parametry

Typ kabeluNapájecí
Typ kabeluUSB
Délka0.5m
Typ konektoruUSB - USB
Typ konektoruUSB-C - USB-C

Ostatní parametry

JinéUSB-C