PolarPro Vivid Collection for DJI Mavic 3 Classic (ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL)

Kolekce Vivid pro Mavic 3 Classic kombinuje dva filtry (ND + polarizační) v jednom skleněném prvku. Součástí sady jsou filtry ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, které snižují rychlost závěrky a omezují odlesky v jasných a reflexních podmínkách a vytvářejí úžasně syté barvy. Pro zachování maximální doby letu a zajištění optimalizace gimbalu je každý filtr vybaven lehkým…

Více informací

2 759 Kč s DPH 2 280 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Kolekce Vivid pro Mavic 3 Classic kombinuje dva filtry (ND + polarizační) v jednom skleněném prvku. Součástí sady jsou filtry ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, které snižují rychlost závěrky a omezují odlesky v jasných a reflexních podmínkách a vytvářejí úžasně syté barvy. Pro zachování maximální doby letu a zajištění optimalizace gimbalu je každý filtr vybaven lehkým rámem z leteckého hliníku. Díky indikátorům polarizace vyleptaným na rámu umožňují tyto filtry přesné nastavení pro dosažení požadované polarizace světla.

Klíčové vlastnosti

  • Přesně zkonstruováno pro DJI Mavic 3 Classic.
  • Obsahuje filtry ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL + magnetické pevné pouzdro.
  • Lehká konstrukce hliníkového rámu.
  • Skla CinemaSeries™ - vyznačují se nízkým indexem lomu, barevnou neutralitou a dokonalou cílovou propustností. Vyrobeno v Německu.
  • AdventureAssurance™ - Buďte se svým vybavením PolarPro spokojeni po celou dobu vašich dobrodružství nebo vám vrátíme peníze.

 

Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Formát filtruND + Pol