PolarPro Traverse - Strap Mount Camera Harness

Držák fotoaparátu QuickDraw je navržen pro rychlé ovládání jednou rukou, takže můžete přejít z bezpečně uloženého fotoaparátu do režimu fotografování jedním rychlým uvolněním. S pečlivě navrženým držákem Traverse Strap Mount můžete pohodlně nosit fotoaparát na batohu, opasku nebo jakémkoli jiném preferovaném popruhu. Sekundární uzamykací mechanismus zajistí,…

Více informací

1 635 Kč s DPH 1 351 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Držák fotoaparátu QuickDraw je navržen pro rychlé ovládání jednou rukou, takže můžete přejít z bezpečně uloženého fotoaparátu do režimu fotografování jedním rychlým uvolněním. S pečlivě navrženým držákem Traverse Strap Mount můžete pohodlně nosit fotoaparát na batohu, opasku nebo jakémkoli jiném preferovaném popruhu. Sekundární uzamykací mechanismus zajistí, že vaše vybavení bude po celou dobu vašeho dobrodružství zcela upevněno. Tento systém bez obav unese až 100 liber (46,36 kg), což zaručuje, že zvládne i ty nejtěžší profesionální kombinace fotoaparátu a objektivu.

FUNKCE

  • Mechanismus QuickDraw umožňuje rychlé odpojení fotoaparátu otáčením proti směru hodinových ručiček a jeho opětovnou instalaci zacvaknutím zpět.
  • Podporuje popruhy o šířce až 65 mm.
  • Sekundární zámek zajišťuje, že je fotoaparát k držáku 100% bezpečně připevněn.
  • Nastavitelné šrouby s palcem se přizpůsobí tloušťce popruhu od 1 do 15 mm.
  • Bezpečně unese i ty nejtěžší profesionální kombinace fotoaparátu a objektivu.
    *Nápovědu k používání držáku Traverse naleznete v digitální uživatelské příručce zde.
  • Adventure Assurance™ - buďte se svým vybavením PolarPro spokojeni po celou dobu svých dobrodružství, nebo vám vrátíme peníze.
Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Rigy