PolarPro Shutter Collection for DJI Mavic 3 Classic (ND8, ND16, ND32)

Balení filtrů neutrální hustoty Shutter 3-Pack pro Mavic 3 Classic umožňuje pilotům snížit rychlost závěrky na filmovou úroveň. Sada obsahuje tři základní filtry: ND8, ND16 a ND32 - ideální pro většinu filmovacích prostředí. Na zakázku zkonstruovaný lehký rám z leteckého hliníku zajišťuje snadnou instalaci a správnou kompatibilitu s gimbalem. Každý filtr je…

Více informací

2 759 Kč s DPH 2 280 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Balení filtrů neutrální hustoty Shutter 3-Pack pro Mavic 3 Classic umožňuje pilotům snížit rychlost závěrky na filmovou úroveň. Sada obsahuje tři základní filtry: ND8, ND16 a ND32 - ideální pro většinu filmovacích prostředí. Na zakázku zkonstruovaný lehký rám z leteckého hliníku zajišťuje snadnou instalaci a správnou kompatibilitu s gimbalem. Každý filtr je opatřen naším špičkovým sklem CinemaSeries™, je konstruován tak, aby vydržel, a vztahuje se na něj naše záruka AdventureAssurance™.

Klíčové vlastnosti

  • Přesně zkonstruováno pro DJI Mavic 3 Classic.
  • Obsahuje filtry ND8, ND16 a ND32 + magnetické pevné pouzdro.
  • Lehká konstrukce hliníkového rámu.
  • Skla CinemaSeries™ - vyznačují se nízkým indexem lomu, barevnou neutralitou a dokonalou cílovou propustností. Vyrobeno v Německu.
  • AdventureAssurance™ - Buďte se svým vybavením PolarPro spokojeni po celou dobu vašich dobrodružství nebo vám vrátíme peníze.

 

Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry