PolarPro QuartzLine Filters - 82mm ND100K

82mm filtr ND100K QuartzLine Solid Neutral Density 4, 5 od společnosti PolarPro je ND filtr s filtračním faktorem 32 000x, který poskytuje redukci expozice o 15 stupňů. Jeho hustota 4,5 vytváří ztmavení celého obrazu, což umožňuje fotografovat s širší clonou nebo pomalejším časem závěrky, než je běžně potřeba. Zpomalením expozičního…

Více informací

2 779 Kč s DPH 2 297 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

82mm filtr ND100K QuartzLine Solid Neutral Density 4, 5 od společnosti PolarPro je ND filtr s filtračním faktorem 32 000x, který poskytuje redukci expozice o 15 stupňů. Jeho hustota 4,5 vytváří ztmavení celého obrazu, což umožňuje fotografovat s širší clonou nebo pomalejším časem závěrky, než je běžně potřeba. Zpomalením expozičního času nebo zvýšením clony můžete snadněji kontrolovat hloubku ostrosti a vyjádřit pohyb. Neutrální filtry neovlivňují barevnost snímku a jsou ideální pro kombinaci s jinými filtry.

Tento filtr je vyroben z křemenného skla, které zaručuje vyšší odolnost. Aby se zabránilo vnitřním duchům a odrazům, 16 vrstev antireflexních vrstev poskytuje ochranu substrátu filtru proti poškrábání a zároveň podporuje jasnost a věrnost barev. Povlaky spojené s filtrem PolarPro 82mm ND100K QuartzLine Solid Neutral Density 4,5 mají také za následek lepší efekt perlení při kontaktu s vodou nebo olejem, což umožňuje účinnější čištění.

Křemenné sklo je zasazeno do mosazného kroužku filtru s bočními vroubky. Mosazný materiál a vroubkování společně zabraňují zasekávání a poskytují dodatečnou pevnost a také strukturovaný úchop při nasazování nebo snímání tohoto filtru z objektivu.

4.filtr s neutrální hustotou 5 ztmavuje obraz o 15 stupňů, což umožňuje fotografovat s delším časem závěrky nebo širší clonou, než je běžně potřeba.
Filtr neovlivňuje barevnost snímku a je ideální pro použití s jinými filtry.
Vyroben z křemenného skla pro zvýšenou odolnost.
Vícevrstvá povrchová úprava zabraňující vzniku vnitřních duchů a odrazů a zároveň podporující čistotu i věrnost barev.
Povlaky také pomáhají předcházet poškrábání a vedou k lepšímu efektu perliček při kontaktu s vodou nebo olejem pro větší účinnost čištění.
Mosazný filtrační kroužek pomáhá předcházet zasekávání a poskytuje dodatečnou pevnost.
přední filtrový závit o průměru 82 mm umožňuje použití s jinými filtry.
Boční vroubkování poskytuje texturovaný úchop při nasazování nebo snímání z objektivu.
Plastové pouzdro na filtr pro skladování a přepravu.
Hadřík z mikrovlákna pro čištění a údržbu.
Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruND
Formát filtru82mm