PolarPro Landscape Kit | Summit

Tato sada držáků filtrů PolarPro Summit Landscape je určena k pohodlnému použití až dvou filtrů neutrální hustoty spolu s kruhovým polarizačním filtrem na objektivech s předním filtrovým závitem 77 nebo 82 mm. Součástí balení jsou - držák filtru PolarPro Summit Core, filtr PolarPro Summit Neutral Density 1,8, filtr PolarPro Summit Soft-Edge Graduated Neutral…

Více informací

19 341 Kč s DPH 15 984 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Kód zboží:
SMMT-ESSNTL-KIT
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Tato sada držáků filtrů PolarPro Summit Landscape je určena k pohodlnému použití až dvou filtrů neutrální hustoty spolu s kruhovým polarizačním filtrem na objektivech s předním filtrovým závitem 77 nebo 82 mm. Součástí balení jsou - držák filtru PolarPro Summit Core, filtr PolarPro Summit Neutral Density 1,8, filtr PolarPro Summit Soft-Edge Graduated Neutral Density 0,9 a kruhový polarizační filtr PolarPro Summit.

Dva filtry s neutrální hustotou jsou umístěny v odolném a lehkém rámečku filtru. Tím, že zakrývají boční strany filtru, pomáhají rámečky filtrů eliminovat nebo omezit rozptýlené světlo, které by mohlo mít nežádoucí účinky na expozici, a to jak mezi filtrem umístěným v držáku filtru, tak i mezi držákem filtru a objektivem za ním. Rámečky filtrů navíc posilují tuhost filtrů neutrální hustoty a zároveň zabraňují přímému kontaktu jejich stran s otvory držáku filtru. To chrání tyto boční plochy a podporuje ostré výsledky tím, že filtr zůstává plochý.

Držák filtrů PolarPro Summit Core obsahuje vyhrazený vnitřní slot pro filtry neutrální hustoty PolarPro Summit, které jsou vybaveny bočními úchyty pro rychlý přístup. Kombinace této štěrbiny a boční rukojeti umožňuje rychlou výměnu filtru neutrální hustoty PolarPro Summit v držáku filtru PolarPro Summit Core za jiný filtr neutrální hustoty PolarPro Summit, který je potřeba pro jiné objekty nebo měnící se světelné podmínky. Do vnější štěrbiny na držáku filtru PolarPro Summit Core lze umístit odstupňovaný filtr neutrální hustoty PolarPro Summit, který rovněž obsahuje boční rukojeť. Držák filtrů je rovněž vybaven aretačními knoflíky určenými pro jeden z těchto slotů, což umožňuje zajistit filtr PolarPro v příslušném slotu držáku filtru PolarPro Summit Core, zatímco nainstalovaný filtr PolarPro Summit s graduovanou neutrální hustotou lze nastavit směrem nahoru nebo dolů vzhledem k objektu.

Použití držáku filtrů lze snadno provést tak, že na objektiv s předním závitem pro filtry 77 nebo 82 mm nejprve našroubujete jeden ze dvou dodávaných adaptérových kroužků. Po nasazení na adaptérový kroužek pomáhá centrální aretační knoflík držáku filtru zajistit spolehlivé, ale nastavitelné spojení, které umožňuje otáčení držáku o 360°, což dále prospívá použití stupňovitých neutrálních hustot a dalších filtrů, které jsou vylepšeny různým umístěním. Kromě toho jsou samostatně k dispozici adaptérové kroužky pro objektivy s předním závitem pro filtry 67, 72 nebo 95 mm.

Držák filtrů PolarPro Summit Core umožňuje také nasazení dodávaného zápustného cirkulárního polarizačního filtru. Vnější volič na každé straně držáku filtru je integrován s kroužkem filtru polarizátoru a umožňuje nezávislé otáčení kruhového polarizačního filtru pro nastavení intenzity jeho účinku.

Díky použití komponentů z hliníkové slitiny je držák filtru PolarPro Summit Core odolný a zároveň lehký. Součástí balení je nacvakávací kryt držáku filtru, který dále blokuje nežádoucí rozptýlené světlo, a polstrované pouzdro, do kterého se při skladování a přepravě vejde celá sada držáku filtrů PolarPro Summit Landscape.

Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Matte box