PolarPro Helix - ND1000 Filter - Burkard Edition

Filtrační systém Helix MagLock™ byl vyvinut s cílem odstranit potíže s nasazováním a sundáváním filtrů a zároveň zajistit, aby byl filtr po instalaci bezpečně zajištěn na svém místě. Na rozdíl od jiných magnetických systémů filtrů na trhu poskytuje systém Helix zcela bezpečné spojení pomocí našeho magnetického + čtvrtotáčkového zámkového mechanismu, což umožňuje…

Více informací

5 590 Kč s DPH 4 620 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filtrační systém Helix MagLock™ byl vyvinut s cílem odstranit potíže s nasazováním a sundáváním filtrů a zároveň zajistit, aby byl filtr po instalaci bezpečně zajištěn na svém místě. Na rozdíl od jiných magnetických systémů filtrů na trhu poskytuje systém Helix zcela bezpečné spojení pomocí našeho magnetického + čtvrtotáčkového zámkového mechanismu, což umožňuje bleskovou instalaci/odstranění filtrů a zároveň zajišťuje, že zůstanou uzamčeny na svém místě i během nejnáročnějších fotografických situací. Vážně, tyto filtry se nikam neposunou, dokud je nebudete chtít z objektivu vyjmout! S dostupnými základnami s mosazným závitem 67, 72, 77 a 82 mm Helix snadno pokryje celý váš arzenál objektivů.

Funkce

  • Zcela bezproblémové filtrování - už nikdy nenavléknete filtr.
  • Nový systém MagLock™ je vybaven magnety, které spojují filtr a základnu závitu dohromady, zatímco čtvrt otáčky uzamkne systém na místě.
  • Žádná vinětace až do 17 mm s 1 filtrem (16 mm u Canon/Nikon) a 19 mm se 2 filtry naskládanými na sebe.
  • Gumová vložka rámu poskytuje lepší přilnavost ve srovnání s hliníkovými rámy filtrů.
  • Mosazné rámečky filtrů a závitové základny.
  • Přední a zadní krytky Defender poskytují bezkonkurenční ochranu při přepravě a skladování.
  • K dispozici základní desky 67, 72, 77 a 82 mm pro celý zásobník objektivů.
  • Adventure Assurance™ - buďte se svým vybavením PolarPro spokojeni po celou dobu vašich dobrodružství, nebo vám vrátíme peníze.
Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry