Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

PolarPro DJI Mavic 3 Pro Vivid Collection ( ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL)

Kolekce Vivid pro Mavic 3 Pro kombinuje dva filtry (ND + polarizační) v jednom skleněném prvku. Součástí sady jsou filtry ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, které snižují rychlost závěrky a omezují odlesky v jasných a reflexních podmínkách a vytvářejí úžasně syté barvy. Pro zachování maximální doby letu a zajištění optimalizace gimbalu je každý filtr vybaven lehkým…

Více informací

3 498 Kč s DPH 2 891 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Kolekce Vivid pro Mavic 3 Pro kombinuje dva filtry (ND + polarizační) v jednom skleněném prvku. Součástí sady jsou filtry ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, které snižují rychlost závěrky a omezují odlesky v jasných a reflexních podmínkách a vytvářejí úžasně syté barvy. Pro zachování maximální doby letu a zajištění optimalizace gimbalu je každý filtr vybaven lehkým rámem z leteckého hliníku. Díky indikátorům polarizace vyleptaným na rámu umožňují tyto filtry přesné nastavení pro dosažení požadované polarizace světla.

Funkce

  • Přesně zkonstruováno pro DJI Mavic 3 Pro.
  • Obsahuje filtry ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL + ochranné úložné pouzdro.
  • Lehká konstrukce hliníkového rámu.
  • Skla CinemaSeries™ - vyznačují se nízkým indexem lomu, barevnou neutralitou a dokonalou cílovou propustností. Vyrobeno v Německu.
  • AdventureAssurance™ - Buďte se svým vybavením PolarPro spokojeni po celou dobu vašich dobrodružství nebo vám vrátíme peníze.
Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry
K tomuto produktuDJI Mavic 3 PRO

Hlavní parametry

Typ filtruND
Typ filtruND+PL