Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

PolarPro DJI Mavic 3 Pro Shutter Collection ( ND8, ND16, ND32 )

Balení filtrů neutrální hustoty Shutter 3-Pack pro Mavic 3 Pro umožňuje pilotům snížit rychlost závěrky na filmovou úroveň. Sada obsahuje tři základní filtry: ND8, ND16 a ND32 - ideální pro většinu filmovacích prostředí. Na zakázku zkonstruovaný lehký rám z leteckého hliníku zajišťuje snadnou instalaci a správnou kompatibilitu s gimbalem. Každý filtr je opatřen…

Více informací

3 527 Kč s DPH 2 915 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks, Bratislava 1 ks
Kód zboží:
M3PRO-Shutter
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Balení filtrů neutrální hustoty Shutter 3-Pack pro Mavic 3 Pro umožňuje pilotům snížit rychlost závěrky na filmovou úroveň. Sada obsahuje tři základní filtry: ND8, ND16 a ND32 - ideální pro většinu filmovacích prostředí. Na zakázku zkonstruovaný lehký rám z leteckého hliníku zajišťuje snadnou instalaci a správnou kompatibilitu s gimbalem. Každý filtr je opatřen naším špičkovým sklem CinemaSeries™, je konstruován tak, aby vydržel, a vztahuje se na něj naše záruka AdventureAssurance™.

Funkce

  • Přesně zkonstruováno pro DJI Mavic 3 Pro.
  • Obsahuje filtry ND8, ND16, ND32 + ochranné úložné pouzdro.
  • Lehká konstrukce hliníkového rámu.
  • Skla CinemaSeries™ - vyznačují se nízkým indexem lomu, barevnou neutralitou a dokonalou cílovou propustností. Vyrobeno v Německu.
  • AdventureAssurance™ - Buďte se svým vybavením PolarPro spokojeni po celou dobu vašich dobrodružství nebo vám vrátíme peníze.
Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry
K tomuto produktuDJI Mavic 3 PRO

Hlavní parametry

Typ filtruND