PolarPro DJI Mavic 3 Pro 3-6 Stop Variable ND Filter

Tento filtr Mavic 3 Pro VND má 3-6 stupňů přesné regulace světla, což je ideální pro natáčení ve většině světelných scénářů. Snižte rychlost závěrky pomocí laserem vyrytých indikátorů zastávek bez nutnosti výměny filtrů. Každý filtr je vyroben z leteckého hliníkového rámu, je optimalizován pro gimbal a věrně kopíruje kompaktní tvar modelu Mavic 3 Pro. Stejně…

Více informací

1 943 Kč 1 939 Kč s DPH 1 602 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks, Bratislava 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tento filtr Mavic 3 Pro VND má 3-6 stupňů přesné regulace světla, což je ideální pro natáčení ve většině světelných scénářů. Snižte rychlost závěrky pomocí laserem vyrytých indikátorů zastávek bez nutnosti výměny filtrů. Každý filtr je vyroben z leteckého hliníkového rámu, je optimalizován pro gimbal a věrně kopíruje kompaktní tvar modelu Mavic 3 Pro. Stejně jako na veškeré vybavení PolarPro se i na tento filtr vztahuje záruka AdventureAssurance™, která zaručuje, že tento filtr bude základem vaší výbavy po mnoho let.

Funkce

  • Přesně zkonstruováno pro DJI Mavic 3 Pro.
  • Obsahuje filtr VND 3-6 stop + ochranné úložné pouzdro.
  • Lehká konstrukce hliníkového rámu.
  • Skla CinemaSeries™ - vyznačují se nízkým indexem lomu, barevnou neutralitou a dokonalým přenosem na cíl. Vyrobeno v Německu.
  • AdventureAssurance™ - Buďte se svým vybavením PolarPro spokojeni po celou dobu vašich dobrodružství, nebo vám vrátíme peníze.
Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
VHODNÉ PRO (1)