PolarPro Cinema Series Vivid Collection for Mavic 2 Pro

Kolekce Cinema Series Vivid Collection pro Mavic 2 Pro od společnosti PolarPro obsahuje tři hybridní filtry s neutrální hustotou a polarizací v magnetickém pouzdře na filtry. Pouzdro bylo oproti předchozím verzím přepracováno, aby poskytovalo ještě efektivnější přístup k filtrům. Filtry se bezpečně našroubují na váš Mavic 2 Pro místo sériového UV filtru, aniž…

Více informací

2 179 Kč s DPH 1 801 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
14-30 dní
Kód zboží:
M2P-CS-VIVID
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Kolekce Cinema Series Vivid Collection pro Mavic 2 Pro od společnosti PolarPro obsahuje tři hybridní filtry s neutrální hustotou a polarizací v magnetickém pouzdře na filtry. Pouzdro bylo oproti předchozím verzím přepracováno, aby poskytovalo ještě efektivnější přístup k filtrům. Filtry se bezpečně našroubují na váš Mavic 2 Pro místo sériového UV filtru, aniž by zatěžovaly kardan.

ND/PL filtry snižují množství světla, které proniká do objektivu, a také omezují odrazy. Zablokování určitého množství světla umožňuje otevřít clonu, snížit rychlost závěrky a fotografovat s delší expozicí, abyste dosáhli plynulejších a filmovějších snímků v jasném venkovním prostředí. ND/PL filtry v této sadě mají také laserem vyryté referenční ukazatele polarizace do rámečků, které umožňují snadnější nastavení.

Řada Cinema je vybavena vícevrstvým sklem výrobní třídy a ultralehkou konstrukcí PolarPro AirFrame z leteckého hliníku s přesným závitem. Filtry řady Cinema jsou navrženy s hydrofobní vrstvou, která odpuzuje oleje a vodu, optickou ND vrstvou, která umožňuje optimální přenos a zároveň zajišťuje hyperneutrální barevný profil, a vrstvou odolnou proti poškrábání, která zvyšuje tvrdost povrchu pro odolnější vnější vzhled.

Klíčové vlastnosti

  • Vícevrstvá skla řady Cinema s ultralehkou konstrukcí AirFrame z leteckého hliníku
  • Filtry ND4/PL, ND8/PL a ND16/PL snižují světlo o 2, 3, resp. 4 f-stupně a redukují odrazy světla
  • Magnetické pouzdro filtru
  • Filtry se nasazují na místo standardního UV filtru dronu
  • Hydrofobní, optické ND a povrchová úprava odolná proti poškrábání
  • Referenční ukazatele polarizace vyleptané do rámečků pro snadnější seřízení
Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND