PolarPro Cinema Series Variable ND Filter Combo for Mavic Air 2 (ND4-ND32 & ND64-ND512)

S tímto kombinovaným variabilním ND filtrem řady Cinema pro Mavic Air 2 od společnosti PolarPro pokryjete širokou škálu světelných podmínek. Neutrální filtry jsou navrženy tak, aby minimalizovaly množství světla, které vstupuje do objektivu fotoaparátu. Tato sada dvou filtrů je vyrobena tak, aby redukovala světlo o 2 až 5 stupňů, resp. 6 až 9 stupňů. To je…

Více informací

2 466 Kč s DPH 2 038 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
14-30 dní
Kód zboží:
AR2-CMBO-VND
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

S tímto kombinovaným variabilním ND filtrem řady Cinema pro Mavic Air 2 od společnosti PolarPro pokryjete širokou škálu světelných podmínek. Neutrální filtry jsou navrženy tak, aby minimalizovaly množství světla, které vstupuje do objektivu fotoaparátu. Tato sada dvou filtrů je vyrobena tak, aby redukovala světlo o 2 až 5 stupňů, resp. 6 až 9 stupňů. To je ideální pro zatažené až extrémně jasné dny a pro různé vizuální efekty, jako je rozmazání pohybu nebo záběry s dlouhou expozicí.

Toho tyto filtry dosahují díky své variabilní konstrukci. Než abyste ztráceli čas vyměňováním filtrů podle toho, jak se mění světlo, můžete každý z nich nechat nasazený a nastavit jej otočením. Filtr o 2 až 5 krocích odpovídá sadě filtrů ND4, ND8, ND16 a ND32. Filtr s 6 až 9 stupni odpovídá sadě filtrů ND64, ND128, ND256 a ND512.

FUNKCE

  • Pro DJI Mavic Air 2
  • Variabilní nastavení v rozsahu 2-5 a 6-9 stupňů
  • Letecký hliník a sklo řady Cinema
  • Laserem vyleptané indikátory zarážek
  • 16 x vrstva optického povlaku
  • Součástí balení je úložné pouzdro
Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND