PolarPro Cinema Series Variable ND Filter Combo for Mavic 2 Pro (ND4-ND32 & ND64-ND512)

S tímto kombinovaným variabilním ND filtrem řady Cinema pro Mavic 2 Pro od společnosti PolarPro pokryjete širokou škálu světelných podmínek. Neutrální filtry jsou navrženy tak, aby minimalizovaly množství světla, které proniká do objektivu fotoaparátu. Tato sada dvou filtrů je vyrobena tak, aby redukovala světlo o 2 až 5 stupňů, resp. 6 až 9 stupňů. To je…

Více informací

3 556 Kč s DPH 2 939 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
14-30 dní
Kód zboží:
M2P-VND-COMBO
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

S tímto kombinovaným variabilním ND filtrem řady Cinema pro Mavic 2 Pro od společnosti PolarPro pokryjete širokou škálu světelných podmínek. Neutrální filtry jsou navrženy tak, aby minimalizovaly množství světla, které proniká do objektivu fotoaparátu. Tato sada dvou filtrů je vyrobena tak, aby redukovala světlo o 2 až 5 stupňů, resp. 6 až 9 stupňů. To je ideální pro zatažené až extrémně jasné dny a pro různé vizuální efekty, jako je rozmazání pohybu nebo záběry s dlouhou expozicí.

Toho tyto filtry dosahují díky své variabilní konstrukci. Než abyste ztráceli čas vyměňováním filtrů podle toho, jak se mění světlo, můžete každý z nich nechat nasazený a nastavit jej otočením. Filtr o 2 až 5 krocích odpovídá sadě filtrů ND4, ND8, ND16 a ND32. Filtr s 6 až 9 stupni odpovídá sadě filtrů ND64, ND128, ND256 a ND512.

Odolnost řady CinemaSeries
Oba lehké filtry jsou vyrobeny z leteckého hliníku a optického skla CinemaSeries, které pomáhají zajistit odolnost proti povětrnostním vlivům.


Laserem vyleptané indikátory stop
Při nastavování každého filtru na požadovanou zarážku můžete pomocí laserem vyleptaných indikátorů rychle zvolit správné nastavení.


16 optických povlaků
Na tyto filtry bylo přidáno celkem 16 vrstev optických povlaků, které pomáhají udržovat filtry čisté, zajišťují jejich odolnost a zlepšují kvalitu obrazu. Optické povlaky udržují hyperneutrální barevný profil, povlaky odolné proti poškrábání chrání filtry před poškozením a hydrofobní povlaky odpuzují olej a vodu, aby byly filtry čisté i při dalším letu.

Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND