PolarPro 95mm Coarse Thread Lens - 95mm Filter Adapter

Kroužek Step-Up rozšiřuje rozsah kompatibility filtrů, aby se hodily k objektivům fotoaparátů s menším průměrem. Například náš kroužek Step-Up Ring 67 mm-77 mm umožní, aby váš 77mm filtr pasoval na váš oblíbený 67mm objektiv. Náš kroužek Step-Up Ring s hlubokým vroubkováním, CNC obráběným mosazným rámem pro snadnou montáž a odolnost a galvanicky pokovenou…

Více informací

1 104 Kč s DPH 912 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Kroužek Step-Up rozšiřuje rozsah kompatibility filtrů, aby se hodily k objektivům fotoaparátů s menším průměrem. Například náš kroužek Step-Up Ring 67 mm-77 mm umožní, aby váš 77mm filtr pasoval na váš oblíbený 67mm objektiv. Náš kroužek Step-Up Ring s hlubokým vroubkováním, CNC obráběným mosazným rámem pro snadnou montáž a odolnost a galvanicky pokovenou matnou černou povrchovou úpravou, která blokuje nežádoucí odrazy, je navržen pro použití v produkční třídě, v terénu nebo ve studiu.

  • CNC obráběný mosazný rám.
  • Matně černý galvanicky pokovený povrch pomáhá eliminovat odlesky.
  • Agresivně vroubkované hrany zajišťují dostatečnou přilnavost.
  • Poznámka: 95 mm x 1 x 95 mm je určen pro objektivy s hrubým závitem, což umožňuje použití našich filtrů na objektivech, jako je Canon RF 28-70 mm f/2 L USM, Sony FE 200-600 mm f/5,6-6,3 G OSS a další objektivy s hrubým závitem.


  • Adventure Assurance™ - Buďte se svým vybavením PolarPro spokojeni po celou dobu vašich dobrodružství, nebo vám vrátíme peníze.

Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry