PolarPro 67mm ND8 QuartzLine Solid Neutral Density 0.9 Filter (3 Stops)

67mm filtr ND8 QuartzLine Solid Neutral Density 0,9 od společnosti PolarPro je ND filtr s 8násobným filtračním faktorem, který poskytuje redukci expozice o 3 stupně. Jeho hustota 0,9 vytváří ztmavení celého obrazu, což umožňuje fotografovat s širší clonou nebo pomalejším časem závěrky, než je běžně potřeba. Zpomalením expozičního času nebo zvýšením clony můžete…

Více informací

2 725 Kč s DPH 2 252 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
14-30 dní
Popis produktu

Popis produktu

67mm filtr ND8 QuartzLine Solid Neutral Density 0,9 od společnosti PolarPro je ND filtr s 8násobným filtračním faktorem, který poskytuje redukci expozice o 3 stupně. Jeho hustota 0,9 vytváří ztmavení celého obrazu, což umožňuje fotografovat s širší clonou nebo pomalejším časem závěrky, než je běžně potřeba. Zpomalením expozičního času nebo zvýšením clony můžete snadněji kontrolovat hloubku ostrosti a vyjádřit pohyb. Neutrální filtry neovlivňují barevnost snímku a jsou ideální pro kombinaci s jinými filtry.

Tento filtr je vyroben z křemenného skla pro zvýšenou odolnost. Aby se zabránilo vnitřním duchům a odrazům, 16 vrstev antireflexních vrstev nabízí ochranu substrátu filtru proti poškrábání a zároveň podporuje jasnost a věrnost barev. Povlaky spojené s filtrem PolarPro 67 mm ND8 QuartzLine Solid Neutral Density 0,9 mají také za následek lepší perličkový efekt při kontaktu s vodou nebo olejem, což umožňuje účinnější čištění.

Křemenné sklo je zasazeno do mosazného filtračního kroužku s bočními vroubky. Mosazný materiál a vroubkování společně zabraňují zasekávání a poskytují dodatečnou pevnost a také strukturovaný úchop při nasazování nebo snímání tohoto filtru z objektivu.

FUNKCE

  • 0.9 filtr neutrální hustoty ztmavuje obraz o 3 stupně, což umožňuje fotografovat s delšími časy závěrky nebo širší clonou, než je běžně nutné.
  • Filtr neovlivňuje barevnost snímku a je ideální pro použití s jinými filtry.
  • Je vyroben z křemenného skla pro zvýšenou odolnost.
  • Má vícevrstvou povrchovou úpravu, která zabraňuje vzniku vnitřních duchů a odrazů a zároveň podporuje čistotu i věrnost barev.
  • Povlaky také pomáhají předcházet poškrábání a zlepšují perlení při kontaktu s vodou nebo olejem pro větší účinnost čištění.
  • Mosazný filtrační kroužek pomáhá předcházet zasekávání a poskytuje dodatečnou pevnost.
  • přední 67mm závit filtru umožňuje použití s jinými filtry.
  • Boční vroubky poskytují texturovaný úchop při nasazování nebo snímání z objektivu.
  • Plastové pouzdro na filtr pro skladování a přepravu.
  • Hadřík z mikrovlákna pro čištění a údržbu.
Parametry

Parametry

Výrobce: PolarPro
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruND
Formát filtru82mm
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Objektivy, filtry

PolarPro Neutral Density Filter ND8 | QuartzLine 82mm

14-30 dní
bez DPH 2 252 Kč 2 725 Kč