Panasonic PanaPod (White)

PanaPod je robotická kamerová platforma s výškou 1,5 m vyvinutá pro PTZ modely značky Panasonic ve spolupráci se společností Polecam. Lze ji využít jako dálkově ovládané kamerové…

Více informací

152 236 Kč s DPH 125 815 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
PLC-PPU-W
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

PanaPod je robotická kamerová platforma s výškou 1,5 m vyvinutá pro PTZ modely značky Panasonic ve spolupráci se společností Polecam. Lze ji využít jako dálkově ovládané kamerové stanoviště ve studiu, na konferencích, v divadlech, koncertních síních apod a snadno ji ovládat pomocí joysticku pultů řady RP v rámci IP sítí, pomocí pedálů, a dalších ovladačů, bez nutnosti používat PC nebo dedikovaný software. Samozřejmostí je možnost ukládat presety výšky či zkombinovat dvě jednotky pro max. výšku až 3 m!

PanaPod se dodává v pevném přepravním kufru s ochrannou pěnovou výložkou, který nabízí místo pro až dvě jednotky (a dodávané i volitelné příslušenství). Platformu lze nainstalovat během minut vč. montáže kamery pomocí rychloupínací destičky a lze na ni umístit až 35 kg zátěže (25 kg v případě dvou zkombinovaných jednotek), např. další kamery pomocí volitelné redukce tvaru T.

  • Kamerová platforma (nejen) pro PTZ kamery Panasonic
  • Dálkové ovládání pomocí pultů řady Panasonic RP po IP nebo sériovém rozhraní
  • Lze snadno konfigurovat pomocí Panasonic Easy IP Setup
  • Výšku platformy můžete ukládat do presetů
  • Při vyvolání presetu lze snadno nastavit rychlost pohybu
  • V součinnosti s pultem Panasonic AW-RP a pedálovým ovladačem lze kontrolovat pohyb ve všech osách současně (PTZF + výška)
  • Součástí dodávky pevný přepravní kufr
Parametry

Parametry

Výrobce: Panasonic
Kategorie: Motorické