Panasonic Lumix G 20 mm f/1,7 II ASPH černý

Díky rychlému F1.7 může tento objektiv s pevným ohniskem zachytit nádherné, expresivní obrazy s jemným, měkkým zaostřením a vysokým kontrastem. Univerzální 20mm ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm kinofilm: 40 mm) je vhodná pro širokou škálu příležitostí, od každodenního focení po záměrně kreativní záběry, využívajíc tak výhodu svého krásného, měkkého zaostření. LUMIX…

Více informací

7 599 Kč s DPH 6 280 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Díky rychlému F1.7 může tento objektiv s pevným ohniskem zachytit nádherné, expresivní obrazy s jemným, měkkým zaostřením a vysokým kontrastem. Univerzální 20mm ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm kinofilm: 40 mm) je vhodná pro širokou škálu příležitostí, od každodenního focení po záměrně kreativní záběry, využívajíc tak výhodu svého krásného, měkkého zaostření.

LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH je dramaticky kompaktní a lehký, navzdory svému jasu F1.7. S tímto tenkým, placatým objektivem je snadné LUMIX G přenášet. Už jste téměř připraveni na cokoliv, co inspiruje toho fotografa uvnitř vás – každodenní scény, okolní krajiny, záběry uvnitř při tlumeném osvětlení, běžné snímky nebo umělecké záběry.

Sofistikovaný vzhled s kovovou povrchovou úpravou modelu LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH zvyšuje potěšení z vlastnictví a dále zkvalitňuje fotoaparáty řady LUMIX G.

Pokud je instalovaný na fotoaparátech řady LUMIX G, umožňuje LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH využití pokročilého systému kontrastního AF, který zahrnuje funkci rozpoznání obličeje a zvyšuje tak pohodlí a potěšení z fotografování.

Systém objektivu se skládá ze sedmi čoček v pěti skupinách a využívá dvě asférické čočky daleko efektivněji, aby minimalizoval jak zkreslení, tak chromatickou aberaci, čímž dosahuje super vysokého rozlišení od rohu k rohu. Sedm segmentů dává cloně kulatý tvar, který produkuje atraktivní hladký efekt v nezaostřených částech záběru, pokud fotografujete s velkou clonou. Tento objektiv je také vybaven vysoce spolehlivým kovovým bajonetem a využívá několikrát potažené součásti, které minimalizují duchy a odlesky, což ještě více zdokonaluje optický výkon.

Parametry

Parametry

Výrobce: Panasonic
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetMFT
Světelnost (f)1.7
Ohnisková vzdálenost20mm