Panasonic AW-HR140

PTZ HD kamery značky Panasonic jsou vyhlášené vysokou obrazovou kvalitou a sofistikovanou funkční výbavou, a jsou hojně využívány v auditoriích univerzit, veřejných budovách, konferenčních centrech, sportovních stadionech atd. Na základě dlouhodobých požadavků zákazníků vytvořila společnost Panasonic novou, outdoorovou Full HD instalační kameru AW-HR140, která…

Více informací

510 620 Kč s DPH 422 000 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

PTZ HD kamery značky Panasonic jsou vyhlášené vysokou obrazovou kvalitou a sofistikovanou funkční výbavou, a jsou hojně využívány v auditoriích univerzit, veřejných budovách, konferenčních centrech, sportovních stadionech atd. Na základě dlouhodobých požadavků zákazníků vytvořila společnost Panasonic novou, outdoorovou Full HD instalační kameru AW-HR140, která zachovává vysokou obrazovou kvalitu požadovanou televizními štáby a dalšími profesionálními uživateli, navíc ale nabízí odolnost proti vodě, prachu, silnému větru a slanému prostředí. Díky tomu ji lze instalovat i na velice nehostinných lokacích, aniž by bylo nutné použít dodatečný ochranný kryt. V prodeji od července 2017.

Panasonic AW-HR140

Instalační kamera Panasonic AW-HR140 do nehostinného prostředí je vybavena trojicí Full HD 1/2,86” MOS snímačů a výkonným DSP procesorem pro vysokou citlivost, vynikající poměr signál/šum a vysoké obrazové rozlišení. Tělo kamery je odolné proti působení vody a prachu (stupeň ochrany IP65) a je standardně vybaveno stěračem. Speciální nátěr chrání kameru proti korozivním účinkům slaného prostředí, díky čemuž ji lze instalovat blízko mořského pobřeží.

Panasonic AW-HR140

Model AW-HR140 je vybaven stabilizační technologií „D.I.S.S. (Dynamic Image Stabilizing System)” kombinující optickou stabilizaci s PTZ polohováním pro účinnou kompenzaci vibrací. Systém D.I.S.S. je efektivní v případě nízkofrekvenčních i vysokofrekvenčních vibrací, např. pohybů nosné konstrukce apod.

Pomocí dálkových ovladačů AW-RP120G a RP50 lze ovládat až 100 kamer po IP síti prostřednictvím HUBu. Jedna kamera může být ovládána až pěti dálkovými ovladači. Jde také o první outdoorovou instalační kameru na trhu, která podporuje napájení PoE++ prostřednictvím LAN sítě. Díky SDI výstupu je kamera snadno použitelná také v součinnosti s profesionální televizní technikou a poskytuje špičkový obraz nejen pro TV přenosy a živé odbavování kulturních nebo společenský akcí, ale i pro bezpečnostní aplikace – monitorování stadionů, veřejných prostor či letišť.

Panasonic AW-HR140Parametry

Parametry

Výrobce: Panasonic
Kategorie: PTZ
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

Střižny, režie, převodníky

  • Předprodej
  • Doprava zdarma

Panasonic AV-HS7300 4K Live Switcher

Předprodej
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
  • Doprava zdarma

Skaarhoj RCP (v2)

3-5 dnů
bez DPH 64 180 Kč 77 658 Kč
  • Doprava zdarma

Panasonic AK-HRP1010 Studio Remote Operation Panel

14-30 dní
bez DPH
118 340 Kč
143 191 Kč