Panasonic AV-HLC100

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Produkt AV-HLC100 Live Production Center kombinuje funkce 1 M/E režie, dálkového ovladače kamer, generátoru grafiky, streamovacího a záznamového zařízení a zvukového mixážního pultu. Bohatá vybavenost a snadná obsluha předurčují model AV-HLC100 k snadnému streamování živých přenosů jedním operátorem. „Live Production Center” usnadňuje tvorbu audiovizuálního obsahu pomocí velmi malých štábů, např. u webcastingu, odbavování meších sportovních přenosů a podobně. Celý přenos je schopen vytvořit samostatný operátor, od natáčení až po streaming! V prodeji od konce května 2018.

Panasonic AV-HLC100 Live Production Center

Technologie NDI

NDI (Network Device Interface) je pokročilá technologie pro IP video americké společnosti NewTek. Umožňuje distribuci video obsahu v rámci síťové infrastruktury a minimalizuje tak nutnost používat specializovaný video hardware. AV-HLC100 je hybridní zařízení spojující svět profesionálního SDI a HDMI videa s rozhraním NDI a zjednodušuje tak přechod uživatelů na IP technologie.

Model HLC100 samozřejmě podporuje velké množství standardních PAL i NTSC video formátů až do 1080p59,94 a 1080p50 (pouze u 3G-SDI vstupů, rozlišení 1080p50/60 není podporováno u HDMI vstupu) a nabízí také cross-konverzi u všech vstupů. Celkem je k dispozici 8 vstupů: SDI nebo HDMI pro vstup 1, SDI pro vstupy 2-4 a NDI pro vstupy 5-8. Alternativně lze využít NDI pro všech 8 vstupů. Zařízení je osazeno dvěma SDI/NDI výstupy.

Panasonic AV-HLC100 Live Production Center

PTZ kamery
HLC100 přímo spolupracuje s instalačními a studiovými kamerami značky Panasonic. K jejich rozpoznání a inicializaci na síti dochází zcela automaticky (alternativně lze využít i rozhraní SDI). Je kompatibilní se všemi zdroji videa dle normy NDI a NDI|HX. Mezi kompatibilní kamery patří: instalační modely s technologií NDI|HX vč. AW-HN38, AW-HN40, AW-UN70 a AW-HN130 a také kamery AW-HE38, AW-HE40, AW-UE70 a AW-HE130, které lze technologií NDI|HX vybavit pomocí upgradu.

Dálkové ovládání kamer
Pult HLC100 nabízí také funkce pro dálkové ovládání kamer po rozhraní IP (pokud je kamera kompatibilní s NDI). Pomocí joysticku lze jednou rukou nastavit pozici, natočení, zoom nebo zaostření kamery, při obouručním ovládání lze navíc využít dedikovanou páku pro zoom a otočné ovladače pro zaostření/clonu. Navíc lze vyvolat některý z až stovky uložených kamerových presetů. Nechybí ani funkce pro vyvážení bílé nebo možnost vyvolat webové rozhraní kamery pro změnu téměř libovolného nastavení PTZ kamery Panasonic.

Panasonic AV-HLC100 Live Production Center

RTMP streaming
HLC100 podporuje protokol RTMP (Real-Time Messaging Protocol) pro simultánní vysílání prostřednictvím několika streamovacích služeb najednou vč. YouTube Live a Facebook Live. Samozřejmostí je velké množství presetů pro nejběžnější služby i možnost tyto presety dále konfigurovat. Pořad lze simultánně i zaznamenávat.

Efekty
K dispozici je také široká paleta efektů vč. titulkovače, přehrávače médií (videí i statických snímků), efektu obraz v obraze (PiP) a více než 190 prolínaček a 3D DVE. Integrovaný generátor titulků/grafiky dovoluje importovat vlastní šablony do až osmi pozic presetů. Pro natáčení rozhovorů lze využít Skype TX, specializovanou verzi aplikace Skype usnadňující interview se vzdálenými hosty, přednášky nebo firemní prezentace.

Panasonic AV-HLC100 Live Production Center

Zpracování zvuku
Integrovaný mixážní pult pro až osm audio vstupů (kombinace embedovaného zvuku, NDI nebo mikrofonních/linkových vstupů) nabízí sedmipásmový ekvalizér, kompresor a zpožďovací linku. Funkce pro zpracování zvuku dovolují monitorovat úrovně a rychle reagovat na změny pomocí precizních ovládacích prvků.

Snadná obsluha
Uživatelské rozhraní bylo od základů navrženo pro snadnou obsluhu a zpracování až osmi zdrojů videa v reálném čase vč. ovládání kamer i výsledného streamování. Díky podpoře IP vstupů i výstupů je model HLC10 schopen živě streamovat a zaznamenávat video v rámci IP sítí. Nechybí funkce Multiview, možnost snadno vkládat grafiku, přehrávat videa nebo jednoduše míchat zvuk.Parametry

Parametry

Výrobce: Panasonic
Kategorie: Režie
VHODNÉ PROPanasonic AG-CX350
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

Kamery

  • Doprava zdarma

Panasonic AK-HC5000

na dotaz
bez DPH
791 100 Kč
957 231 Kč
  • Doprava zdarma

Panasonic AK-UC4000

na dotaz
bez DPH
750 000 Kč
907 500 Kč
  • Doprava zdarma
  • Top produkt

Panasonic AG-CX350

na dotaz
bez DPH 71 519 Kč 86 538 Kč