Nucleus-M: Wireless Lens Control System Partial Kit IV

Bezdrátový systém ovládání objektivu Tilta Nucleus-M Partial Kit IV obsahuje základní prvky pro bezdrátové ovládání ostření a clony. Sada obsahuje ovladač ruční jednotky Nucleus-M FIZ, dva motory Nucleus-M, dva odnímatelné řemínky na objektivy (adaptéry pro DSLR objektivy s následným zaostřováním), dva napájecí kabely motorů, dva označovací…

Více informací

25 490 Kč s DPH 21 066 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks, Bratislava 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Bezdrátový systém ovládání objektivu Tilta Nucleus-M Partial Kit IV obsahuje základní prvky pro bezdrátové ovládání ostření a clony. Sada obsahuje ovladač ruční jednotky Nucleus-M FIZ, dva motory Nucleus-M, dva odnímatelné řemínky na objektivy (adaptéry pro DSLR objektivy s následným zaostřováním), dva napájecí kabely motorů, dva označovací kotouče pro ruční jednotku, šňůrku pro ruční jednotku a jednotku nabíječky baterií. Systém umožňuje střídavým proudem táhnout zaostření a clonu na základním objektivu. Používáte-li objektiv, který nemá standardní převodovky typu cine, použijte přiložené řemínky pro přidání převodovek na objektiv.

Tato částečná sada je dvouosý systém, typicky ovládá zaostřování a clonu, ale ruční jednotka vám umožní ovládat další motor (není součástí dodávky) pro ovládání zoomu při použití objektivu se zoomem. Systém dokáže bezdrátově vytáhnout zaostření až ze vzdálenosti 1000 m a baterie mohou napájet ruční jednotku přibližně 10 hodin na jedno nabití (baterie nejsou součástí dodávky). První motor je napájen pomocí přiloženého kabelu D-Tap na 7 pinů; druhý motor se připojuje k pěsti pomocí kabelu 7 pinů na 7 pinů pro napájení. K ručnímu ovladači se připojuje šňůrka, která umožňuje nosit jej na krku.

Ruční jednotka Tilta Nucleus-M FIZ

Ruční jednotka TiltaNucleus-M FIZ poskytuje tříkanálové bezdrátové ovládání ostření, clony a/nebo zoomu jako součást systému ovládání objektivu Nucleus-M. Ruční jednotka je vybavena velkým knoflíkem pro zaostřování s dřevěnými hranami, joystickem pro zoom, kolečkem pro ovládání clony a podsvíceným okénkem LED displeje.

Vyberte si jeden z nízkých, středních a maximálních rozsahů přenosu tak, aby co nejlépe vyhovoval vaší pracovní vzdálenosti a rezervám baterií. Volba 15 kanálů 2,4 GHz ruční jednotky Nucleus-M FIZ minimalizuje možnost rušení v oblastech s vysokým provozem. Nastavte až 10 měkkých dorazů s vibracemi pro vytažení zaostření a kalibrujte objektivy automaticky nebo ručně.

Pro vybrané fotoaparáty je k dispozici bezdrátové spouštění/zastavování pomocí ruční jednotky a samostatně dostupných kabelů. Ruční jednotka je napájena dvěma samostatně dostupnými lithium-iontovými bateriemi a na jedno nabití může pracovat až 10 hodin.

Funkce

 • tříkanálová bezdrátová řídicí jednotka objektivu
 • Ovládání ostření, clony a/nebo zoomu
 • Možnosti přenosu na krátkou, střední a dlouhou vzdálenost
 • výběr 15 kanálů minimalizuje vnější rušení
 • Napájení pomocí dvou dobíjecích lithium-iontových baterií 18650 (nejsou součástí dodávky)
 • Až 10 hodin provozu na jedno nabití
 • Obouruční provedení s velkým dřevěným knoflíkem

Motor pro ovládání objektivu Tilta Nucleus-M FIZ

Kompaktní TiltaNucleus-M FIZ Lens Control Motor je vybaven integrovaným pohonem motoru, což eliminuje prostor pro samostatný box pohonu a umožňuje rychlejší nastavení. Motor můžete napájet pomocí samostatně dostupného kabelu D-Tap a zdroje napájení, nebo jej řetězově propojit s jiným motorem pomocí 7kolíkového kabelu.

Součástí bezdrátového motoru Nucleus-M je standardní převodovka pohonu cine 0,8 Mod a adaptér na 19mm tyč s pouzdrem pro montáž na 15mm tyč. Motor je vybaven automatickou nebo ruční kalibrací, okénkem displeje a nastavením vysokého, středního a nízkého točivého momentu.

Vlastnosti

 • Bezkartáčový motor s integrovaným pohonem
 • Standardní převodovka 0,8 Mod s 35 zuby a 32 roztečemi
 • Motor se upíná na 19mm nebo 15mm tyče (s přiloženým pouzdrem)
 • Napájení přes samostatně dostupný kabel D-Tap nebo řetězové připojení k dalším motorům
 • Automatická a ruční kalibrace
 • Pro ovládání ostření, clony nebo zoomu
 • Nastavení vysokého, středního a nízkého točivého momentu
 • Okno pro zobrazení stavu

Adaptér pro následné zaostřování objektivů DSLR Tilta

Pomocí tohoto adaptéru pro následné zaostřování objektivů DSLR z Tilta můžete uvázat kolem objektivu DSLR a ovládat zaostřování pomocí některého ze systémů následného zaostřování Tilta, jako je Nucleus-Nano nebo Nucleus-M. Nastavitelný adaptérový kroužek ve stylu zip tie je vyroben ze silikonu a plastu a váže se kolem většiny objektivů DSLR. Zuby se uzamykají na převodovce motoru následného zaostřování a umožňují plynulé nastavení.

Napájecí kabel Tilta Nucleus-M D-Tap na 7kolíkový motor

Tento 23" Nucleus-M D-Tap na 7pinový napájecí kabel motoru od Tilta je určen k napájení motoru pro ovládání objektivu Nucleus-M pomocí zdroje D-Tap.

Po napájení jednoho motoru tímto kabelem lze další motory vzájemně řetězit.

Tilta Nucleus-M 7-pinový propojovací kabel mezi motory (21,65")

Připojovací kabel TiltaNucleus-M 7-Pin Motor-to-Motor Connection Cable je dlouhý 21,65" a zajišťuje napájení a ovládání mezi dvěma motory Nucleus-M pro následné zaostřování. Vezměte prosím na vědomí, že jeden z motorů budete muset ještě napájet pomocí kabelu D-Tap na 7 pinů nebo kabelu 3-pin na 7-pin připojeného ke zdroji napájení. Motory, napájecí kabel ani zdroj napájení nejsou součástí dodávky.

Značkovací disk Tilta Nucleus-M Follow Focus

TiltaFollow Focus Marking Disk je kompatibilní s ruční jednotkou Nucleus-M FIZ. Tento bílý plastový disk slouží k vytváření vlastních zaostřovacích značek používaných pro tažné zaostřování.

Šňůrka Tilta pro ruční jednotku Nucleus-M FIZ

Šňůrka TiltaNucleus-M je kompatibilní s ruční řídicí jednotkou Nucleus-M FIZ. Tento popruh použijte k nošení řídicí jednotky na krku nebo k jejímu zavěšení na stojan. Mezi vlastnosti šňůrky patří otočná rychloupínací spona a široký nylonový popruh.

Nabíječka baterií Tilta Nucleus-M

Nabíječka baterií TiltaNucleus-M dokáže nabít jednu až čtyři baterie používané v ručním sluchátku a rukojetích bezdrátového systému ovládání objektivu Nucleus-M. Tuto univerzální nabíječku lze napájet střídavým proudem, 5V USB nebo 12V napájením z vozidla.

Nabíječka je kompatibilní s lithium-iontovými bateriemi 18650 a vybranými dalšími bateriemi, je vybavena LED kontrolkami stavu a pružinovým uchycením pro bezpečné uchycení baterií.

Kompatibilní baterie

26650, 22650
18650, 18490, 18350
17670, 17500
16340, 14500, 10400
RCR123
Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Boční ostření
PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

Tilta Nucleus-M FIZ Hand Unit Monitor Bracket WLC-T03MA

Díky tomu můžete k ruční jednotce připojit monitor a vytvořit kompaktní sestavu pro
bez DPH 2 554 Kč
3 090 Kč
K odeslání 1 ks

Tilta Lanyard for Nucleus-M FIZ Hand Unit

Popruh Tilta Nucleus-M je kompatibilný s ručnou riadiacou jednotkou Nucleus-M FIZ.
bez DPH 431 Kč
522 Kč
Na cestě > 5 ks

Tilta Nucleus-M Follow Focus Marking Disk (x4)

Tyto kotouče pro následné značení zaostření se připevňují na ruční kolečko ruční
bez DPH 455 Kč
550 Kč
Na cestě 4 ks

Tilta Nucleus Nano Wireless Follow Focus Motor

Spárujte tento Nucleus-Nano Lens Control Motor od Tilta se samostatně dostupným Nucleus-Nano
bez DPH 2 306 Kč
2 790 Kč
Na cestě 2 ks