NewTek TalkShow VS-100

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

NewTek TalkShow VS-100 je unikátní systém pro odbavování videohovorů navržený specificky pro televizní studia a tvůrce živých přenosů. Jde o studiové řešení spojující režijní pracoviště s 300 miliony uživatelů služby Skype, kteří se do vašeho pořadu dovolají prakticky odkudkoliv a z téměř libovolného počítače nebo mobilního zařízení! Integrujte videohovory virtuálních hostů nebo reportážní vstupy do vašich živých pořadů. Kompletní softwarově-hardwarový systém na klíč doplňující možnosti režijních pracovišť (např. NewTek TriCaster a dalších) o funkce pro živé odbavování videohovorů Skype. Dodává se standardně bez monitoru.

NewTek TalkShow VS-100

Unikátní systém

Produkt NewTek TalkShow je řešením na klíč, které je založeno na bázi aplikace Microsoft Skype TX pro vytáčení, přijímání, sledování a správu video hovorů. Navíc je vytvořeno specificky pro potřeby profesionálních režijních pracovišť a nabízí proto funkce, které nejsou integrovány v jiných řešeních, např. záznam hovorů. Systém je optimalizován pro maximální audiovizuální kvalitu hovorů a předčí všechny běžné produkty pro zpracování videohovorů.

NewTek TalkShow VS-100

Studiová kvalita
Přes svou nízkou cenu je NewTek TalkShow plně vybavený studiový produkt integrovaný v šasi velikosti 1U a nabízející profesionální rozhraní, včetně HD-SDI (po jednom vstupu a výstupu s podporou embedovaného zvuku), Ethernetu a symetrického zvuku na konektorech XLR. TalkShow je jediný produkt na trhu, který dovoluje s videohovory Skype pracovat jako s libovolným jiným zdrojem videa v prostředí režijních studií nebo postprodukčních pracovišť. Výsledkem je video ve vysílací kvalitě s automatickou konverzí poměru stran a s profesionálními úrovněmi zvuku.

NewTek TalkShow VS-100

Technologie společnosti NewTek
Texaská společnost NewTek je dlouholetý specialista v oboru videoprodukce a v produktu TalkShow úročí své bohaté zkušenosti. Díky tomu nabízí systém TalkShow vynikající algoritmy pro převzorkování videa, konverzi formátů nebo poměru stran, či barevné korekce. Navíc dovoluje automaticky omezovat kvalitu odchozích hovorů tak, aby byla zaručena nastavená kvalita hovorů příchozích. Díky interním funkcím pro kontrolu kvality videa dokáže také automaticky přepnout na statický obraz v případech výpadků signálu nebo snížení kvality videa pod přednastavenou mez. Jde rovněž o jediné řešení na trhu nabízející přímou integraci s režiemi NewTek TriCaster, podporu embedovaného zvuku, funkci Audio over IP (Audinate Dante), podporu signalizačních světel (tally) a profesionální zvukové nástroje, včetně nastavení zisku, dynamického procesoru a sedmipásmového ekvalizéru na vstupech i výstupech. Audio nástroje zaručí konzistenci úrovní a předejdou distorzi nebo ořezu signálu. NewTek TalkShow podporuje synchronizaci a poskytuje nízkou latenci. Hovory lze také nahrávat na libovolné externí SAN nebo USB 3.0 zařízení, jediným stiskem tlačítka.

Parametry

Parametry

Výrobce: NewTek
Kategorie: Režie
PŘÍSLUŠENSTVÍ (5)

Střižny, režie, převodníky

  • Doprava zdarma

Datavideo HS-2200

7-14 dní
bez DPH
163 991 Kč
198 429 Kč
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Production Studio 4K

K odeslání 1 ks
bez DPH 72 732 Kč 88 006 Kč
  • Doprava zdarma

Datavideo HS-2850-8

7-14 dní
bez DPH
207 722 Kč
251 344 Kč
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Production Studio 4K

Skladem 1 ks
bez DPH
116 346 Kč
140 779 Kč

Panasonic AV-HS6000

7-14 dní
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost