NewBlue Titler Pro 7 for EDIUS 11 Upgrade from Titler Pro 7 EE

Uživatelům systému EDIUS X, kteří již mají verzi Titler Pro 7EE, nabízí NewBlue Titler Pro 7 vynikající upgrade na jeden z nejkomplexnějších a nejuniverzálnějších titulkovacích programů - a to za opravdu dobrou cenu.

Více informací

1 464 Kč s DPH 1 210 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Uživatelům systému EDIUS X, kteří již mají verzi Titler Pro 7EE, nabízí NewBlue Titler Pro 7 vynikající upgrade na jeden z nejkomplexnějších a nejuniverzálnějších titulkovacích programů - a to za opravdu dobrou cenu.

Titler Pro 7 je založen na zásadně přepracovaném enginu NTX, který nabízí optimalizovaný výkon a velkou flexibilitu pracovního postupu. Díky účinné kompresi vyžadují tituly méně úložného prostoru a jsou ještě efektivnější. Zde jsou jasně patrné zkušenosti amerického výrobce softwaru NewBlue, který nabízí titulkovací programy i pro živé použití v oblasti vysílání.

 

Inteligentní pracovní postup umožňuje nekomplikované úpravy a změny i na poslední chvíli. Díky "Multi-Title-Managementu" a "Elastické časové ose" lze úpravy a změny grafiky v rámci celého projektu provést za zlomek času, který by jinak byl nutný.

Elastická časová osa: Má být titul zkrácen nebo prodloužen? Pomocí Titleru Pro 7 a několika kliknutí myší můžete titul snadno uvést do požadované délky. Intro a outro sekvence se automaticky upraví. Tím odpadá jakýkoli další těžkopádný krok úprav na časové ose a titul lze ihned přehrát bez renderování. Mimochodem, na časové ose lze vytvářet i tituly s různou délkou, ale stejným designem.

Elastic Timeline Pro:

 

S nástrojem Titler Pro 7 od společnosti NewBlue můžete rychle a pohodlně vytvářet profesionální titulky. K dispozici je více než 500 nebo 700 šablon (Titler Pro7 +500 šablon / Titler Pro 7 Ultimate +700 šablon), včetně stovek nových návrhů, které vám pomohou najít optimální design pro váš aktuální projekt. Objekty, barvy a animace lze samozřejmě přizpůsobit a upravit podle vašich představ.

Více než 500/700 šablon, které lze individuálně přizpůsobit:

 

Intuitivní uživatelské rozhraní vám také umožní vytvářet vlastní návrhy, které lze kreativně a snadno realizovat pomocí připravených šablon animací a efektů. Ale co když se najednou dlouhý dvojitý název nebo funkční název - například v rámci dolní třetiny - přestane hodit na pozadí připravené grafiky? V jiných programech byste pravděpodobně museli přejít na menší velikost písma, což často působí velmi nestabilně. Titler Pro 7 snadno škáluje propojenou grafiku na pozadí na požadovanou velikost - žádné další úpravy nejsou nutné a velikost písma zůstává pro všechny nadpisy stejná!

Automatické škálování:

 

Nová funkce rolovacích titulků v Titleru Pro 7 je dalším příkladem maximálního pohodlí a všestrannosti. Funkce roll title zaujme jednoduchým ovládáním a obzvláště kvalitním zobrazením bez blikání. Nemusíte pracně počítat délku titulku ani slučovat několik textových dokumentů. Místo toho si pohodlně a pomocí menu navrhnete požadovaný název role. Jednoduše definujete požadovanou šířku sloupce, zadáte text a určíte požadovanou dobu trvání titulku. Titler Pro 7 pak provede realizaci za vás.

Rolovací titulky - jednoduše dokonalé:

 

Chtěli jste také často používat různé styly v textovém poli, ať už jde o velikost textu v barvě nebo jiné atributy? Například byste mohli zobrazit křestní jméno jinak než příjmení v řádku dolní třetiny. "Style Breaks" je název nové formátovací funkce programu Titler Pro 7, která to bez problémů umožňuje a zároveň urychluje práci.

Různé styly v jednom řádku? FunkceStyle Breaks to umožňuje:

 

V aktuální verzi Pro 7 je NewBlue Titler optimálním řešením pro všechny editory, kteří chtějí dosáhnout profesionálního vzhledu v co nejkratším čase. Mnoho funkcí, včetně přepracované funkce undo a velké efektivity při úpravách a přizpůsobování (pod)titulků, zajišťuje rychlý pracovní postup a vynikající výsledek - a to vše za atraktivní cenu upgradu!

Parametry

Parametry

Výrobce: NewBlueFX
Kategorie: Střih a úprava videa