Moment Rugged Camera Sling - 10L - NorthPak Olive

Odolné a pohodlné poutko na fotoaparát pro vaše nejaktivnější dny. Materiály Bomber a odolné polstrování chrání vaše vybavení z vnější strany. Spousta kapes a přizpůsobitelné přepážky vám zajistí přehlednost uvnitř. Popruh Stability Strap udrží popruh pevně uchycený při pohybu, fotografování, a dokonce i při pěší turistice. Zatímco jeho obdélníkový tvar maximalizuje…

Více informací

4 096 Kč s DPH 3 385 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
obvykle skladem
Popis produktu

Popis produktu

Odolné a pohodlné poutko na fotoaparát pro vaše nejaktivnější dny. Materiály Bomber a odolné polstrování chrání vaše vybavení z vnější strany. Spousta kapes a přizpůsobitelné přepážky vám zajistí přehlednost uvnitř. Popruh Stability Strap udrží popruh pevně uchycený při pohybu, fotografování, a dokonce i při pěší turistice. Zatímco jeho obdélníkový tvar maximalizuje množství vybavení, které se do něj vejde, zakřivený zadní panel obejme vaše tělo. Je vícesměrný pro praváky i leváky, je to poutko na fotoaparát, kterému můžete věřit, že zůstane pevné a pohodlné bez ohledu na podmínky.

  • Super organizovaný: Můžete si je nakonfigurovat pomocí modulárních polstrovaných přepážek a vytvořit tak několik malých kapes nebo je vyjmout a vytvořit jednu přihrádku.
  • Rychlý přístup: Otevírání shora dolů pro uchopení vybavení za běhu.
  • Extra odolný: Voděodolný materiál těla NPX s voděodolnými zipy YKK.
  • Pohodlí při nošení křížem přes tělo: Polstrovaný křídlový panel s měkkou tkaninou je příjemný na celý den, zatímco široký kloubový ramenní popruh udržuje hmotnost rozloženou a nezabíjí tělo.
  • V krabici: balení: 1 popruh, 1 ramenní popruh, 1 stabilizační popruh, 2 přepážky
  • Vztahuje se na něj 2letá záruka. Podívejte se na kompletní technické specifikace.
Parametry

Parametry

Výrobce: Moment
Kategorie: Tašky ostatní