Moment Moment Case for Pixel 6 with (M)Force - Black

Naše nejprodávanější pouzdro pro každodenní použití pro Pixel 6 a Pixel 6 Pro. Toto pouzdro s tenkým, ale odolným tělem a na dotek měkkou texturou dobře vypadá, dobře se drží a chrání telefon před pádem z výšky až 6 stop. Toto pouzdro je vyrobeno z přilnavého materiálu a obsahuje naše patentované magnetické pole (M)Force, díky kterému váš Pixel funguje s většinou…

Více informací

1 353 Kč s DPH 1 118 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Naše nejprodávanější pouzdro pro každodenní použití pro Pixel 6 a Pixel 6 Pro. Toto pouzdro s tenkým, ale odolným tělem a na dotek měkkou texturou dobře vypadá, dobře se drží a chrání telefon před pádem z výšky až 6 stop. Toto pouzdro je vyrobeno z přilnavého materiálu a obsahuje naše patentované magnetické pole (M)Force, díky kterému váš Pixel funguje s většinou příslušenství kompatibilního s MagSafe, včetně našich držáků Moment Mounts for MagSafe. Kromě magnetů má toto pouzdro na spodní straně připojení pro zápěstní řemínek, aby vám zařízení nikdy neupadlo, a vestavěný držák na objektiv a filtr řady M.

Poznámka: Objektivy řady M mohou při použití s fotoaparáty Pixel 6 a Pixel 6 Pro vinětovat. Pouzdro Pixel 6a není kompatibilní s objektivy Moment.

Parametry

Parametry

Výrobce: Moment
Kategorie: Rigy pro mobily