Moment Car Vent Mount - for MagSafe

Nejsilnější držák MagSafe do auta pro iPhone 14, iPhone 13 a iPhone 12. Navíc se jedná o oblíbený držák do ventilace auta pro MagSafe od MKBHD. Vyberte si mezi naším standardním držákem nebo novou nastavitelnou variantou s kulovou hlavou otočnou o 23º, která vám umožní umístit telefon v jakémkoli úhlu nebo orientaci. Oba držáky se bezpečně připojují k ventilačnímu…

Více informací

Speciální akce: -38% končí za: 8d: 16h: 02m
1 379 Kč 853 Kč s DPH 705 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Nejsilnější držák MagSafe do auta pro iPhone 14, iPhone 13 a iPhone 12. Navíc se jedná o oblíbený držák do ventilace auta pro MagSafe od MKBHD. Vyberte si mezi naším standardním držákem nebo novou nastavitelnou variantou s kulovou hlavou otočnou o 23º, která vám umožní umístit telefon v jakémkoli úhlu nebo orientaci. Oba držáky se bezpečně připojují k ventilačnímu otvoru vašeho automobilu pomocí jednoduchého pogumovaného lisovaného upevnění. Lze je používat s pouzdrem i bez něj a obsahují naše patentované magnetické pole (M)Force, které je ještě silnější než standardní příslušenství MagSafe, takže máte větší jistotu, že vám telefon nespadne.

Standardní držák se umisťuje do roviny a je nejvhodnější pro klasické štěrbinové ventilační otvory. Nastavitelný držák je vyšší a lépe funguje v automobilech s unikátnějšími nebo hlubšími větracími otvory. Oba držáky fungují s nalepovacím adaptérem a všemi pouzdry (M)Force.

*Apple, iPhone a MagSafe® jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.

Parametry

Parametry

Výrobce: Moment
Kategorie: Rigy pro mobily
VHODNÉ PRO (11)