Manfrotto XPRO 4 section video monopod w Fluid head

"Nový XPRO Monopod Aluminium je 4 sekční monopod s fluidní video hlavou, je určen ke spokojenosti všech kameramanů, kteří využívají výšky monopodů, aby se dostali nad hlavy davu lidí a dosáhli široké škály úhlu záběru.

Více informací

Speciální akce: -10%
8 068 Kč 7 290 Kč s DPH 6 025 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
E-shop skladem > 5 ks
Praha 5 ks, Budapest 1 ks
Kód zboží:
MVMXPRO500
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

"Nový XPRO Monopod Aluminium je 4 sekční monopod s fluidní video hlavou, je určen ke spokojenosti všech kameramanů, kteří využívají výšky monopodů, aby se dostali nad hlavy davu lidí a dosáhli široké škály úhlu záběru.

Tyto nejmodernější nohy Manfrotto zdědily dokonalou kombinaci tuhosti a bezpečnostního uzamčení rozsahů stativů jako kolekce 190 a 055.

Tento monopod je vybaven kompletní kapalinovou základnou Manfrotto (MVMXPROBASE) s inovativním systémem FLUIDTECH, díky němuž je Manfrotto XPRO Monopod + první svého druhu na trhu, který nabízí 3D plynulost. Video základna FLUIDTECH umožňuje dokonalou plynulost fotografování , naklápění a otočení pro širší škálu perspektiv. Tři teleskopické nohy jej činí snadno přenosným. Nové hliníkové trubky ve tvaru D výrazně zlepšují odolnost proti rotaci v celém monopodu a kopírují tak rychlé pohyby kameramana. V kombinaci s funkcí Quick Power Lock (QPL) uzamykající páku na ploché straně monopodu, eliminuje všechny nežádoucí trhavé pohyby.

Nově navržený ohřívač nohou zaručuje výjimečnou přilnavost a plnou kontrolu nad záběry se speciální verzí úspěšné videohlavy Manfrotto 500

MVMXPRO500 využívá výkonný vyvažovací systém MVH500AH pro správu těžších zařízení, jako jsou výměnné objektivy, s širší platformou pro podporu těles HDSLR. Je mimořádně lehký a kompaktní, takže si ho ani nevšimnete v tašce, ale vždy se můžete spolehnout na to, že dokáže unést až 5kg. Kombinace plynulosti, kterou poskytuje hlava 500 a základna FLUIDTECH, z něj činí perfektní sadu pro náročné kameramany, kteří potřebují chytrou, rychlou a snadno použitelnou podporu pro profesionální videozáznamy. Video kamera se rychle usadí shora, díky přístupnému bočnímu zámku a je tak bezpečný, že již není třeba sekundárního zámku.

Model MVMXPRO500 má jeden konektor Easy Link 3/8 “pro připojení externího monitoru nebo jiného příslušenství a je dodáván s deskou video kamery Manfrotto 500PLONG."

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálHliník
TypMonopod
Typ rozpěryBez rozpěry
Nosnost stativu7kg