Tento stativový komplet se skládá z fluidní hlavy Manfrotto 500X a stativu MVT502AM. Společně představují ultimátní kombinaci pro tvůrce obsahu, kteří hledají preciznost, univerzálnost a snadné ovládání.
Tento stativový komplet se skládá z fluidní hlavy Manfrotto 500X a stativu MVT502AM. Společně představují ultimátní kombinaci pro tvůrce obsahu, kteří hledají preciznost, univerzálnost a snadné ovládání.
Manfrotto 500X je fluidní videohlava navržená pro uživatele bezzrcadlovek, kteří požadují maximální kontrolu, plynulý pohyb a snadné přepínání mezi formáty. Jako součást řady s Bridging Technology nabízí ideální rovnováhu mezi inovací a spolehlivostí. Díky výklopné destičce snadno přepnete mezi formátem na šířku a na výšku, což je ideální pro video, fotku i sociální sítě. Díky inovativnímu designu hlava umožňuje rychlý a bezpečný 90° náklon, ideální pro Instagram, TikTok, vlogy atd.
Fluidní odporový systém (Fluid Drag System – FDS) na obou osách (náklon i otáčení) zajišťuje plynulé záběry. Pro lepší stabilitu lze aktivovat proti-závaží (Counterbalance System – CBS) optimalizované pro 2,4 kg při C.O.G. 55 mm, které udržuje kameru v rovnováze.
Intuitivní posuvná destička 501PL se systémem bočního zamykání umožňuje uchycení kamery shora – bezpečně a během několika sekund. Žádné složité manévrování – stačí zacvaknout a můžete tvořit.
Hlava 500X má plochou základnu 60 mm, plně kompatibilní se systémem Xchange Quick Release, který umožňuje rychlé přechody mezi stativy, slidery a další technikou. Vestavěná vodováha pomáhá rychle a přesně nastavit záběr, takže vaše videa i fotografie budou vždy profesionálně vyvážené.
Jako ideální doplněk k hlavě 500X slouží stativ Manfrotto MVT502AM – lehký, ale stabilní podpůrný systém. Jeho teleskopická dvojitá konstrukce z hliníkových trubek omezuje kroucení a díky pevnému rozpěru uprostřed zvyšuje tuhost a urychluje přípravu. Protiskluzové gumové koncovky zajišťují pevný základ a stabilitu pro každý záběr.
Rychlá a Jednoduchá Příprava
Dvoustupňový/3sekční stativ MVT502AM je vybaven polokoulí o průměru 75 mm (s adaptérem na 60 mm) pro lepší kompatibilitu. Díky uzamykatelným pákám nohou je příprava rychlá, jednoduchá a plynulá.