Manfrotto Pro Light Reloader Switch-55 Backpack/Roller (černý)

Pohodlně uložte, přepravujte a chraňte jednu nebo dvě profesionální digitální zrcadlovky, nasazený objektiv 400 mm f/2,8, až tři další objektivy a 17" notebook v černém batohu/kolečku Pro Light Reloader Switch-55 od společnosti Manfrotto. Tato všestranná taška má vnitřní polstrované přepážky s dotykovým zapínáním a vnější kapsy na zip. Fotografové jistě ocení…

Více informací

9 890 Kč s DPH 8 174 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Kód zboží:
MB PL-RL-H55
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Pohodlně uložte, přepravujte a chraňte jednu nebo dvě profesionální digitální zrcadlovky, nasazený objektiv 400 mm f/2,8, až tři další objektivy a 17" notebook v černém batohu/kolečku Pro Light Reloader Switch-55 od společnosti Manfrotto. Tato všestranná taška má vnitřní polstrované přepážky s dotykovým zapínáním a vnější kapsy na zip. Fotografové jistě ocení dva boční panty na víku na zip, které umožňují, aby víko zůstalo ve svislé poloze a umožnilo přístup k vybavení uloženému v kapsách víka.

Batoh Pro Light Reloader Switch-55 můžete přenášet pomocí bočních a horních madel, vozit jej na dvou zadních přepravních kolečkách nebo jej nosit pomocí polstrovaných ramenních popruhů a hrudního popruhu. Tato kolečka jsou uživatelsky servisovatelná a pro zajištění bezpečnosti je v nich zabudován kombinovaný zámek na zip schválený úřadem TSA. Pro ochranu před nepřízní počasí je brašna vybavena odklápěcím krytem proti dešti. K dispozici jsou externí přípojky pro připojení stativu nebo jiného vybavení. Světle šedá vnitřní tkanina usnadňuje nalezení vybavení za špatných světelných podmínek.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Batohy pro kamery a foto

Hlavní parametry

Délka tašky (vnitřek)32mm
Šířka tašky (vnitřek)18mm
Výška tašky (vnitřek)47mm
Délka tašky (vnějšek)35.5mm
Šířka tašky (vnějšek)23mm
Výška tašky (vnějšek)55mm