Manfrotto Pro Light Cineloader Small

Je navržen tak, aby se do něj dokonale vešla plně vybavená ruční kamera nebo bezzrcadlová video sestava s příslušenstvím, nástroji nebo zvukovým vybavením. Pro Light Cineloader Small je nejlehčí a nejkompaktnější z celé řady a je navržen speciálně pro rychlý pohyb při plnění úkolů. Je ideální pro videožurnalisty na cestách nebo pro jednočlenné…

Více informací

Speciální akce: -17%
5 290 Kč 4 390 Kč s DPH 3 628 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Je navržen tak, aby se do něj dokonale vešla plně vybavená ruční kamera nebo bezzrcadlová video sestava s příslušenstvím, nástroji nebo zvukovým vybavením. Pro Light Cineloader Small je nejlehčí a nejkompaktnější z celé řady a je navržen speciálně pro rychlý pohyb při plnění úkolů. Je ideální pro videožurnalisty na cestách nebo pro jednočlenné skupiny, které mají rády lehkou sestavu. Testováno pro užitečné zatížení 10 kg, což nabízí spoustu možností, jak jej naplnit užitečným kamerovým vybavením.

Horní víko je vybaveno novým hybridním přístupem k ochraně. Měkké a tvrdé materiály byly zkombinovány tak, aby vznikla nová, jedinečná vlastnost: díky tepelně tvarovanému ochrannému víku z materiálu EVA budou mít profesionálové při přepravě svého vybavení klid bez ohledu na podmínky. Díky této tvrdé platformě lze sadu pro podporu videa plně naložit a připevnit k povrchu. Víko nabízí také 1 průhlednou velkou kapsu na další příslušenství.

Tato brašna je vybavena dalším prostorem pro pokrytí všech možných potřeb díky dvěma vnějším kapsám, které jsou opatřeny popruhovými smyčkami pro přidání modulárních pouzder, karabin nebo jakéhokoli jiného příslušenství.

Stejně jako ostatní brašny Cineloaders je i taška Cineloader Small stohovatelná, což oceníte, když potřebujete naložit dodávku nebo vozit několik brašen najednou při plnění úkolu. Díky tepelně tvarované konstrukci máte k dispozici také jednu velkou kapsu ve víku pro další příslušenství.

Hlavní přihrádka na fotoaparát je vybavena sadou tří přepážek M-Guard, z nichž jedna se dělí na polovinu, abyste měli ještě větší volnost při přizpůsobování vnitřku brašny svému vybavení. K dispozici je také vestavěné elastické poutko, které udrží fotoaparát stabilní na cestách.

Brašna je vybavena dvěma pevnými horními uchy, která pomáhají zabránit nechtěnému otevření. Dvě vyztužená držadla na bocích a odnímatelný ramenní popruh pro větší flexibilitu nebo různé přepravní potřeby. K univerzálnosti brašny přispívá i možnost jejího přenášení na vozíku, a to díky popruhu na zadní straně a dvěma velkým poutkům na spodní straně.

Řada Pro Light Cineloader je vyrobena z vodoodpudivé nylonové/polyesterové tkaniny RipStop se zpevňující přízí, čímž je dosaženo vyvážené lehkosti, jedinečného vzhledu a vysokého výkonu. Díky silným zipům YKK, hypalonovým výztuhám, lemům a taháčkům jsou brašny zároveň ultralehké a dostatečně pevné, aby vydržely i to nejintenzivnější používání. Dno je potaženo vrstvou, která chrání brašnu před mokrým nebo znečištěným terénem. Okénko na kratší straně tašky je ideální pro vizitky, název firmy nebo kontrolní seznam. A uvnitř brašny je ukryta malá speciální kapsa, do které se vejde visačka AirTag, abyste se vyhnuli zapomínání brašny.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Batohy pro kamery a foto